Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
musisz rozmnożyć female feebasa/milotica z jakimś pokemonem, który uczy się tego ruchu i ma go wśród swoich czterech ataków, np. Goodra.
Jeżeli chce lvl up Feebasa w Milotic i dam mu Prism Scale to po przemianie znika Prism Scale? jeżeli tak to czy inne itemy polegające na takim lvl up też znikają ?
nie interesuje Cie lvl up tylko wymiana. Itemki, które pomagają w ewolucji (nie-mega), działają tak jak zwykłe kamienie ewolucyjne -- zużywają się po rozpoczęciu ewolucji.
oddam scorupi shiny za blazikenite Smile
mam Feebas na 20 lvl
ataki to
Mirror Coat
Haze
Hipnosis
Confusion Ray

Dostalem z wymiany na 1 lvl
Ale mnie interesuje jak evoluowaćw milotic , chodzi nie o sposób z Prism Scale .
prosił bym o pomoc pisać na prywatne
Polska język, trudna język.

W XY Feebas ewoluuje wyłącznie podczas wymiany z Prism Scale.
Ja mam jeszcze jedno pytanko w sprawie XY/3DS. Czy jest możliwość prowadzenia dwóch zapisów gry jednocześnie. Mam chrapkę na 3DS, ale musiałbym dzielić się z siostrą i nie wiem czy moglibyśmy po zapisaniu stanu gry przekazywać sobie konsolę, czy jedna osoba musi przejść grę i usunąć zapis, żeby druga mogła zagrać.
Niestety, albo grajcie po kolei, albo kupcie dwie gry. Pokemony mają tylko jeden slot na zapis gry.
Szkoda, że nie przewidzieli tego ani w konsoli, ani w grze. No cóż. Ja bym wolał zagrać w Y, ona w X, więc nic nie jest stracone. Dzięki, mam jeszcze kilka pytań, ale zapytam jutro kolegi w klasie Wink
Siema Wink
Potrzebuje paru legend do skompletowania national dexa. Johto sinoh hoen . Czekam na propozycje priv Smile
"Propozycje na PW" wat ;_;
Poza tym, z takimi rzeczami odsyłam do Wątku Szybkich Wymian w dziale WiFi.
(23.08.2014 15:05)Gonzo napisał(a): [ -> ]A masz inne gry? Znasz kogoś z okolicy, kto ma 3DSa?

Możliwe, że to problem konsoli, bo pierwszy raz słyszę o niedziałającym XY.

Gonzo, miałeś rację - to nie wina gry tylko samej konsoli. Zmyliło mnie to bo jakaś karta do zgrywania ds'owych gier, którą miałam już dodaną działała. Jednak dalej nie umiem znaleźć rozwiązania tej przypadłości. Miałam robiony up'gard systemu i nic. Może trzeba go sformatować? Chyba że ktoś ma inny pomysł. Będę wdzięczna za każdą propozycje rozwiązania tego problemy, albo pomoc.
Zacząłem sobie gre rankingową i spotkałem przeciwnika, który miał wszystkie (tak myślę) shiny poki. Jego steelix zaatakował mojego sylveona flamethrowerem z jego 55 base sp. attack stat zabrał mi pół hp kiedy mój sylvek ma mocnego sp. defa... następnie wycofał steelixa, a następnie wyrzucił znów steelixa po czym gra się skończyła z takim oto napisem: "communication with the other trinaer was interrupted"
Gram od nie dawna więc jestem ciekaw czy to był hack?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Może miał Zoroarka z Choice Specs?Tongue
Edit: czy to był ciritical hit? Czy znasz IVy swojego Sylveona i czy był EV trained?Tongue
a co do "communication...~" to nie żaden hack tylko po prostu jakiś błąd w połączeniu/wyłączenie konsoli ze strony drugiego gracza.
Shiny też nie dowodzą żadnego hacka.
haha na to wygląda że to był zoroark xD nice dowiedziałem się czegoś nowego xD
A co do iv i ev tak było na full nvm wygląda na to że był uczciwy Big Grin
Przekierowanie