Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie dostaje sie Charmandera w trakcie gry?
Nie mam pojęcia czy to dobry dział czy nie [więc błagam, nie katujcie osobę w rozpaczliwej sytuacji]. A więc tak, jestem nowym użytkownikiem 3DS'a i moją pierwszą grą jest używana wersja gry Y sprowadzona z Anglii [przynajmniej tak na przesyłce pisało. No i problem zaczął się już po otworzeniu gry, mianowicie zawiesza się i to tak krytycznie że nie da się nic zrobić. Od samego początku, ale wystarczyło często sejwować i ponownie włożyć kartę by grać dalej. Aż do momentu dojścia do Reflect Cave ta metoda działała. o dojściu do gościa z Linoonem nie da się nic zrobić. nie działa wcześniejsza metoda, kaput, finito. Czy ktoś wie co może być przyczyną i czy da się to jakkolwiek naprawić?
A masz inne gry? Znasz kogoś z okolicy, kto ma 3DSa?

Możliwe, że to problem konsoli, bo pierwszy raz słyszę o niedziałającym XY.
Mam Unown'a D. Kiedy go zbreeduję mogę otrzymać każdą literę, czy tylko tego Unown'a D?
Wiedziałem, ze cos palne. No trudno. Dzięki.
Jak sprawdzić swój friend code? Smile
W menu głównym konsoli na górze masz pomarańczowy uśmieszek. Tam jest twój FC i ewentualnych zarejestrowanych przyjaciół.
Gdzie mogę dobrze wyexpić pokemony oprócz ligi pokemon?
W restauracjach w mieście Lumiose (kupujesz posiłek, podczas oczekiwania na danie walczysz z kelnerami itp. po czym możesz jeszcze sprzedać od nich deser w postaci grzybków i wychodzisz na + z kasą)
Ostatnio za dużo korzystam z tego tematu...
Można walczyć w walkach Double z NPC z innym graczem? Na przykład w battle mansion itd?
Tak, za pomocą opcji Multi Battle.

A teraz ja potrzebuję pomocy. Mam Shiny Charm i breeduję wyklutego przeze mnie Charmandera z japońskim Ditto z piątej geny. Wyklułam już kilkaset jaj i nic (a szansa na shiny przy tym układzie ma podobno wynosić 1/500). Robię coś źle czy mam pecha?
To chyba i tak trzeba liczyć na szczęście. W breedzie nic nie jest pewne . "Wykluł 10 larvitarów i szpanuje"

Ale to mogę walczyć w Batle Maison przez Wi-Fi?
Możesz.
Możesz mi powiedzieć jak to zrobić?

Edit: Wie ktoś jak mogę zdobyć w miarę dobrego Ditto? 4IV? Albo 5 Tongue
Przekierowanie