Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Darude - Sandstorm
Są to też ataki rośline , a więc na pewno pomoże miracle seed i gym grass.
(8.08.2014 19:54)Aluminium napisał(a): [ -> ]Są to też ataki rośline , a więc na pewno pomoże miracle seed i gym grass.

Leech Seed to nie jest ruch atakujący, więc nie z tym.
Mam poka z poke rusem co teraz(schowałem do boxa)? Jak zarazić innych(tak jak w starych wersjach w środku party zarażam 2 i do boxa ) ? Chce ktoś takiego poka ?
Bierzesz do zespołu i idziesz walczyć. Jeśli masz dwa z wirusem i cztery bez - dobrze rozstawione, to jest szansa, ze juz w jednej walce przejmie go cala czwórka.
Czy po rozpoczęciu nowej gry Pokemony z banku znikną?
Z tego co mi wiadomo to nie.
siema Smile

O co chodzi z tym pokeradarem ? wyszukuje mi tylko pokemony z kalos.
Musze miec kompletny kalos dex ? czy jak ? zebym mogl lapac przy uzyciu pokeradaru pokemony z innych wersji.
w XY, radar nie znajduje poków, których inaczej złapać się nie da, po prostu.
To co mi daje jak skompletuje caly kalos dex ? i jak wypelnic national dexa, skoro radar nie wykrywa innych pokow jak w platinum ?
witamy w swiecie pokemon tylko trade pomoze.
Witam. Sprawa wyglada nastepujaco. Chcialbym miec Bulbasaura z HA przez breeding i pytanie brzmi, czy jak zlapie np. samca Rosali z HA to czy jest szansa na Bulbasaura z HA?
musisz mieć samicę z linii Bulbasaura z HA lub breedować male z HA z Ditto.
Czy Ditto + Nidoran (samiec) moga miec jajko z Nidoran (samica)??
Nie. Nidorany są traktowane jako oddzielny gatunek więc breed Ditto i Nidorana(m) da Ci jedynie samczyka.

@Down. W takim razie pardon. Byłem święcie przekonany że zgodnie z prawdą mawiam. Próbowałem ale nie wyszło. Może 50% to za mało jak na mnie. A może to po prostu jakieś wspomnienie z odległych czasów. Nie mniej biję się w pierś i proszę o wybaczenie aj waj.
Przekierowanie