Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hotel który znajduje się w Lumiose. Jak trochę popracujesz to dostajesz 50 k za jedną wykonywaną pracę. Dziennie masz trzy powtarzalne zadanka. 150 k.
Ja cały czas walczę w Battle Chateau. Tam trafi się Elite 4 i mistrzyni, tu ktoś da Stardust, Star piece, Pearl String, Big Nugget i tak się kasę uzbiera Smile. Walcz cały czas z ligą. Restauracja jest dobra, działa tak: Płacisz sporo kasy za wejście, ale podczas walki z kelnerami zarobisz i kiedy wyjdziesz z jak najlepszym wynikiem z walk(jak najmniej tur), to dostajesz tym więcej BARDZO drogich grzybów, w dużej ilości. Tak, się zarabia kasę, w Filipowskim stajlu Wink. xD
Dobrze, tak więc bardzo dziękuję za szybkie i konkretne odpowiedzi. Smile Problem uważam za rozwiązany.

Pozdrawiam. Big Grin
amulet coin i CO POWER o-power (gry sie pomyliły xD) to protipy
Le wow się opłaca, płacisz wprawdzie te 100k za wejście ale jak masz Luck Incense/Amulet Coin, do tego skołuj sobie meowtha/persiana z payday, z samych pieniędzy za walki 100k się praktycznie zwraca i dostajesz jeszcze balm mushroomy których cena jest bardzo wysoka, dodaj do tego O-power i w około godzinkę spokojnie masz około 1kk
Hej, hej.. mógłby mi ktoś proszę przypomnieć, gdzie dostanę dyplom za skompletowanie dexów? Sad Zapomniało mi się Shy .
Od profesora Sycamore w Lumiose city. I nie dyplom, tylko Oval Charm i Shiny Charm
A właśnie, żeby dostać te nagrody muszę odhaczyć pokemony jako złapane, czy wystarczy je zobaczyć?
(5.08.2014 16:06)Aaqwil napisał(a): [ -> ]A właśnie, żeby dostać te nagrody muszę odhaczyć pokemony jako złapane, czy wystarczy je zobaczyć?

Wg Bulbapedii:
Oval Charm – wystarczy zobaczyć
Shiny Charm – musisz złapać
No ale za skompletowanie Central Kalos Dexu dostałem skądś, tylko nie pamiętam skąd, dyplom, który mam u siebie(w grze) w pokoju. I są jeszcze za Coastal Dex i Mountain Dex.
W Coumarine City w hotelu na piętrze jest gość który ci je da (w sumie z tego co pamiętam jest ich 5 - chyba).

Do koleżanki niżej - spokojnie trzeba mieć szczęście ja na shiny Furfrou wyklułam ponad 6000 jaj.

http://serebii.net/games/shiny.shtml
Mam pytanie jaka jest szansa na shiny Masuda Method bo wyklułam już 73 jajka Chikority i cały czas nie trafiła mi shiny
Ditto jest mój a Meganium z nowego Jorku
Jak ma Ci siąść masuda, kiedy breedujesz dwa angielskie Poki?

Kraj nie ma znaczenia tylko wersja językowa Poka...

a szansa wynosi 1 do niecałego 1100
Jakie itemy zwiększają Giga Drain i Leech seed ?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Masz help center, to raz. Nazwa tematu jest okropna, to dwa. Takie tam, rady na start, ktore ułatwią Ci życie na forum.

Leech Seed pobiera stałe 1/8 HP przeciwnika.

Giga Drain, Leech Life i wszystkie "ssące" ataki (oprócz Dream Eater) są podkręcane przez Big Root.
Przekierowanie