Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema. Ma ktos blazikenite ? plz mam torchica ale nie dostalem kamienia bo breedowany dostalem z wonder trade.
Witam. Mam kilka pytań:
1. Co oznacza pokeball, który jest wyswietlony zamiast standardowej 3-kolorowej ikonki wiezy z Lumiose? Staryu dostałem przez GTS.
[Obrazek: DSC0278jp_ewqehpn.jpg]

2. Ta sama Staryu nie ma tego niebieskiego pięciokąta, który standardowo znajduje się w zaznaczonym miejscu. Co to oznacza?
[Obrazek: DSC0276jp_ewqehpq.jpg]

3. Dostałem Zapdosa poprzez GTS. On ma jeszcze inne oznaczenia. O co chodzi?
[Obrazek: DSC0277jp_ewqehhp.jpg]

4. Tymi sześcioma znaczkami (kółko, trójkąt, kwadrat...) oznacza się idealne IV dla poszczególnych statów, tak?
Pięciokąt - kalos born (pok pochodzi z regionu Kalos)
Gwiazdka - shiny
Buzia - wyleczony z pokerusa
Pierwsze zdjęcie u mnie nie działa, ale jeżeli ikona Pokeballa zastąpiła tą oznaczającą jedną z części Kalos (to ta przypominająca wieżę) oznacza to, że Pokemon pochodzi z innego regionu, a tym samym gry. Podobny obrazek powinieneś mieć w Pokedeksie, ja mam tak oznaczone legendy i Volcaronę sprowadzoną z B/W.

Co do sześciu znaczków, tak, oznaczają one perfekt IVy. Niestety nie pojawiają się one same, każdy gracz zaznacza je samodzielnie, stąd możliwość pomyłki/drobnego oszustwa.
Chciałbym sobie złapać Victiniego do White, no i mam pytanie czy można to zrobić w ten sposób?

1. Jakiś dobry hakjer przesłałby mi poka z Liberty Passem do X/Y
2. Dałbym tego poka do banku
3. Wybrałbym go w White i złapał sobie Victiniego dzięki biletowi

Nie chce samego Victiniege, sam chciałbym sobie go złapać
Liberty Pass to Key Item(tak jak wędki na przykład) i nie można dać go stworom do trzymania.

https://www.youtube.com/watch?v=w6QN3EHSjVs
No tak. Że też o tym zapomniałem.
1. Liberty Pass nie istnieje w kodzie X/Y
2. Transporter działa tylko w jedną stronę.
Dodałem troche nowych piosenek do folderu w 3DS'ie tylko że gdy wchodzę w "Nintendo 3DS Sound" to ich tam nie ma, a ja nie mam pojęcia co zrobić żeby się pojawiły O.o Problem być może banalny ale to właśnie przy takich zazwyczaj polegam. Tak więc proszę o pomoc Smile
Lel dobór tematu.

Może po prostu nieobsługiwany format pliku?
(22.07.2014 18:35)Niekurosska napisał(a): [ -> ]Lel dobór tematu.

Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem że Help Center służy do pytania odnośnie X i Y. Do tej pory myślałem że można tu pytać no.... o wszystko -.- geniusz ze mnie xD

No ale cóż... spytałem więc nie ma odwrotu

(22.07.2014 18:35)Niekurosska napisał(a): [ -> ]Może po prostu nieobsługiwany format pliku?

Format taki jak reszta plików które mam na 3DS'ie od dawna :/
(15.07.2014 15:01)remik20pl napisał(a): [ -> ]poszukuję togepi gdzie mogę go znaleźć,albo mógłby mi go ktoć dać

Mam Togepi. Zaproś mnie do NFC i wyślij swój nr przez pm
Siema.

Jeśli jest taki temat to przepraszam, nie zauważyłem.

Chodzi Mi mianowicie o to jak zarabiać w pokemon x, i o co chodzi z tą restauracją le wow i tymi nagrodami za walki w niej, czy jest to w ogóle opłacalne bo przecież płaci się 100k za wejście, i jeszcze jedno pytanko, chansey jest możliwa do spotkania/złapania tylko na friend safarii?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Przenoszę do Help Center ~Sandy
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/C..._(Pokémon) tu masz chensey.
Z tego co wiem w restauracji dostaje się fajne przedmioty za pokonanie określonej liczby trenerów, czy coś takiego.
Można po kilka razy przechodzić ligę, albo sprzedawać niepotrzebne pierdoły. Ja mam ciągle spore nadwyżki kasySmile
Przekierowanie