Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
poszukuję togepi gdzie mogę go znaleźć,albo mógłby mi go ktoć dać
(15.07.2014 15:00)remik20pl napisał(a): [ -> ]Witam, czy ktoś byłby na tyle dobry i podarowałby mi togepi? Friend Code i czas wymiany uzgodnimy na PM.

Wątek szybkich wymian albo proszenia o drobiazgi do tego służy Tongue
Niektórzy się uczą na błędach.
Istnieje jeszcze jakiś sposób aby zdobyć Darkraia? Miłość od pierwszego spojrzenia.
Tak zwany GTS. Nie da się go In-game'owo znaleźć
Na to sam wpadłem. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś był gotów go oddać. Ludzie życzą sobie legend za byle shiny poka, więc nie wiem co ktoś mógłby chcieć za Darkraia.
Eventowe legendy nie mogą być wystawiane jako oferta, musisz sam wystawić jakiegoś pokemona i w zamian oczekiwać Darkraia Smile

Mój błąd, eventowe legendy w ogóle nie przechodzą przez GTS
Z Darkraiem ciężko, bo można go było złapać z pomocą eventowego itemu tylko w Platynie. Raczej pytaj po zagraniczych forach, może ktoś odstąpi Ci klona.
(15.07.2014 16:28)Antos napisał(a): [ -> ]Eventowe legendy nie mogą być wystawiane jako oferta, musisz sam wystawić jakiegoś pokemona i w zamian oczekiwać Darkraia Smile

Myślałem że Pokemonów z eventowymi wstążkami w ogóle nie można wymieniać przez GTS :| Jedyny sposób, żeby wrzucić go na GTSa, to Darkrai z Platyny. W przeciwnym razie są one dostępne w Czeriszach. IMO myślę, że za dobrego Shiny (sensowne IVy, egg movesy) spokojnie dostaniesz takiego Darkraia.
Dostałem dziś Shiny Pamchama z 5 IV i pokerusem na Wonder Trade(tu się chwalę)
i nam pytanie odnośnie pokerusa, a mianowicie jak nim zarazić inne poki?

~~nie ważne już
Darkraia oraz wszystkie inne eventowe pokemony z XY (Od 19.07 również i Diancie) można dostać w moim giveawayu.
Siema.
1 co to ten twoj eventowy giveaway ?
2 Da sie jakos toczyc walki multi bez zapraszanai 3 osob bo to smeiszne ?
3Co to jest u pamchama za oznaczenia 5 IV -> Pamchama z 5 IV?
Dzieki Smile
Premiera OR/AS zbliża się wielkimi krokami. Myślicie że będą jeszcze jakieś eventy w X/Y? Najbardziej interesowałby mnie jakiś wątek poboczny. Coś w stylu tych detektywistycznych misji w Lumiose. Jak to wyglądało w przypadku poprzednich części serii?
najprawdopodobniej rzucą jeszcze Diancie a następnie może będzie kilka eventów wspólnych (chociaż BW2 nie miało żadnych z BW) dla XY i ORAS. Fajerwerków bym się nie spodziewał, niestety.
Siema ma ktos z was polska strone na temat tego super treningu?
mam snorlaxa z natura neutralna. najwiece ma Ataku sp.def i defa. Trenowac mu te staty ? Bo postanowilem nabijac mu w kazdym wbic zlota odzanke Smile.
Ten pasek obok tego szecscianu (chyba, nei pamietam) zniknie ? Co dalej jak mam nabite te zlote odznaki? Lac dalej w nie ?
Dzieki xd
Przekierowanie