Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możesz poprosić jakiegoś Hackera. Może Zchetuje ci drugi?
Ja mu sklonuję, pod warunkiem że kolega złoży przysięgę na Wielkiego Boga Daru, w której zobowiąże się do niezakładania niepotrzebnych tematów.
Tak btw. to nick Ash Ketchum* był jeszcze wolny? O.o
(2.07.2014 0:00)Lulu napisał(a): [ -> ]Ja mu sklonuję, pod warunkiem że kolega złoży przysięgę na Wielkiego Boga Daru, w której zobowiąże się do niezakładania niepotrzebnych tematów.
Niestety to nie zadziała.
Ej, ej, ej! Ja mam świetny motyw. Zawsze pomaga. Bierzesz grę, wrzucasz ją do pralki jak mama będzie robić pranie (najlepiej z krochmalem od razu) a potem czekasz aż magia zacznie działać. Zniknie całkowicie problem usuniętego mega kamienia!

Ps. Poważnie jesteście takimi samobójcami, że chcecie go sobie dodawać do znajomych? Wiecie, że #_$&@&#$ później będzie was męczył kolejnymi kontami, nawet jak zablokujecie mu jedno? Omijać szerokim łukiem, tutaj tylko ban pomoże!
Witam! Kolejny raz mam do was pytanie Shy...

Co muszę zrobić żeby Zapdos pojawił się w Sea Spirit's Den? Undecided
(8.07.2014 20:01)OttonandPooky napisał(a): [ -> ]Witam! Kolejny raz mam do was pytanie Shy...

Co muszę zrobić żeby Zabdos pojawił się w Sea Spirit's Den? Undecided

Musisz spotkać go bodajże 12 razy, wtedy ucieknie do Sea Spirit’s Den i będziesz mógł go złapać.
Wejdź sobie do miasta, w którym przechodzisz bezpośrednio na route, zaopatrz się w dużo Max Repelów oraz Pokemona na ok. 60 levelu. Potem jeźdź w tę i z powrotem, co chwila przeszukując trawę. Jeśli nic nie zaatakuje, wyjedź, wróć do miasta i z powrotem na route. Tym sposobem w relatywnie szybkim czasie spotkasz roamera i wróci do jaskini. Potrzeba chyba 10, a nie 12 spotkań?
Witam. Jestem nowy. Mam pare pytan odnosnie gry pokemon y.

1.Eevee Friendly Master Division. co to jest ?

2.Co to jest Live competition, znalazlem to pod mystery gift.

3.Jak rozpoznac pokemona hacka ktorego sie dostaje z trade. ?
(10.07.2014 19:23)kamil18pl napisał(a): [ -> ]3.Jak rozpoznac pokemona hacka ktorego sie dostaje z trade. ?
Dopóki nie otworzą pokechecka, to jedyny sposób to sprawdzenie samemu:
- statystyk
- ability
- znanych ataków
- poke balla

A w przypadku shiny:
- OT trenera
- czy pokemon nie jest shiny locked

Np. HA startery z Gen V są na pewno zhackowane. Tak samo Kalos Born Charizard w Moon Ballu. Nie eventowy Linoone z Extreme Speed to też raczej hack.

Niektóre legendy mają tzw. shiny lock, czyli nie można ich złapać w wersji shiny. Shiny Xerneas lub Zygarde są na 100% zhackowane.

Również jeśli dostaniesz od tej samej osoby 2 pokemony (jeden shiny, a drugi non-shiny) możesz sprawdzić ich legalność. Jeśli oba mają OT Balbina/Ash/Whatever, ale mają różne ID, to znaczy że shiny został zhackowany przy użyciu power savera.
Witam. jak wygladaja walki pomiedzy graczami. Przydarzylo mi sie cos takiego -> jakis chinol zaprosil mnei do walki ale anulowalem bo moj najwiekszy LVL to 12 .
Teraz pytanie . levele sie jakos wyrownuja czy musze szukac ludzi co zaczynaja gre i walczyc z nimi ? np. z chespina 12lvl zrobi mi sie czespin 50 lvl do pojedynku online ?
Dzieki Smile
Są trzy tryby: Normal Rules, Flat Rules i No Restriction. Normal Rules wyrównuje poziomy poków na czas walki do 50 poziomu, Flat Rules od 50-ego poziomu w górę pozwala na grę i chyba nie wyrównuje, a No Restriction zostawa levele.

Nie ma sprawy Smile
A ja mam pytanie co do Poke Transportera - gdzie po pobrać? Szukam po eShopie i nie ma :c
Kiedy ściągniesz Poke Bank i się Twoje konto włączy to pojawiają się ikony np to "skorzystaj z Poke Banku" druga z dołu opcja zwie się "Ściągnij Poke Transporter". Tam go ściągniesz.
Witam, czy ktoś byłby na tyle dobry i podarowałby mi togepi? Friend Code i czas wymiany uzgodnimy na PM.
Przekierowanie