Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(13.10.2013 18:19)fildzio20 napisał(a): [ -> ]Trzy pytanka:
1. Wie ktoś gdzie jest ukryty Protector(ten przedmiot do ewoluowania Rhydona)?
2. Czy można się dostać do Kiloude City przed ligą, jeśli tak to jak? a jeśli nie to gdzie fajnie się expi przed wejściem do ligi?
3. Wielu pewnie pokonało już Elite Four. Powiedzcie proszę jakimi Typami dysponują?
2. Do Kiloude można dostać się tylko po przejściu ligi. Expić... jak używasz exp. share to expienie raczej nie będzie potrzebne Tongue Najwyższe levele są chyba na Victory Road.
3. woda, ogień, stal i nie mogę sobie przypomnieć czwartego...
3)... oraz Smok.

A co do pytania 1 - Lost Hotel.
Właśnie. Jedyna rzecz, z którą nie mogę sobie poradzić. Jak weszliście głębiej do Lost Hotel? Mnie zatrzymuje ten punk i mówi, że w takim stroju to chyba sobie żartuję tam wchodzić.
Trzeba porozmawiać ze wszystkimi skaterami w Lumiose City. Oni nauczą nas jakichś sztuczek a wtedy nas tam wpuści ten kolo.
Wie ktoś gdzie złapię Phantumpa lub Trevenant'a ?
Dodam że szukałem w necie i nie znalazłem!
Droga na której jest lost Hotel wysoka trawa.

Znalazł już ktoś dusk stone?
(13.10.2013 20:00)AquerPL napisał(a): [ -> ]Wie ktoś gdzie złapię Phantumpa lub Trevenant'a ?
Dodam że szukałem w necie i nie znalazłem!

W tym dziwnym lesie obok miasta Snowball(z ósmą odznaką).
Mam pytanko. Zdobyłem 4 odznaki i w tym mieście jest droga gdzie są ziemne poki i drzwi na hasło, a ja nie wiem co mam dalej robić, chodzę tam jak głupi bez celu. Czy mam się teraz gdzieś wrócić pomóżcie bo nie wiem co robić.
P.S Czy ktoś wie jak evoluować panchana tą walczącą pande?
(13.10.2013 20:57)Rikimaru18 napisał(a): [ -> ]Mam pytanko. Zdobyłem 4 odznaki i w tym mieście jest droga gdzie są ziemne poki i drzwi na hasło, a ja nie wiem co mam dalej robić, chodzę tam jak głupi bez celu. Czy mam się teraz gdzieś wrócić pomóżcie bo nie wiem co robić.

32LV + dark pokemon w teamie.
Co trzeba zrobić żeby jeździć na kozie? Mam dopiero pierwszą odznakę lol ale ciekawy jestem czy to jakiś TM jest czy wskakuje na dzikiego poka =0
(13.10.2013 20:03)Sceptile napisał(a): [ -> ]Droga na której jest lost Hotel wysoka trawa.

Znalazł już ktoś dusk stone?

dusk stone zdobywasz przez super trening
tzn. po pełnym wytrenowaniu pokemona, odblokowywane są super secret trenings (czy jakoś tak) i bodajże w szóstej misji (tej z aegislashem) po ukończeniu w odpowiednim czasie masz szansę na dostanie dusk stone.
(13.10.2013 20:57)Rikimaru18 napisał(a): [ -> ]Mam pytanko. Zdobyłem 4 odznaki i w tym mieście jest droga gdzie są ziemne poki i drzwi na hasło, a ja nie wiem co mam dalej robić, chodzę tam jak głupi bez celu. Czy mam się teraz gdzieś wrócić pomóżcie bo nie wiem co robić.

Sceptile napisał(a): Co trza zrobić na tej pustyni po 4 odznace ;_;

Idź na południowy wschód od tych schodów i zobaczysz Grunta Teamu Flare. Stocz z nim bitwę, a potem weź klucz do wejścia za nim, który jest na dużej skale za tobą.

Posty się czyta!

(13.10.2013 21:01)Red napisał(a): [ -> ]

32LV + dark pokemon w teamie.
Co trzeba zrobić żeby jeździć na kozie? Mam dopiero pierwszą odznakę lol ale ciekawy jestem czy to jakiś TM jest czy wskakuje na dzikiego poka =0
Po prostu wsiadasz na nią od boku, ale w Lumiose wszystkie śpią i da się jeżdzić.
Co trzeba zrobić aby dostać sie do butiku w Lumiose City ?
(13.10.2013 22:05)Shurknai napisał(a): [ -> ]Co trzeba zrobić aby dostać sie do butiku w Lumiose City ?

Właśnie zrobiłam w nim zakupy, a więc...

1) Musisz zjeść kolację w jednogwiazdkowej restauracji "Cafe le Nah"
2) Musisz zjeść dwie możliwe kolacje w dwugwiazdkowej restauracji "Cafe le Yeah" (tzn. masz dwa typy walk do wyboru - jedna kolacja, jeden typ walk)
3) Zrobić wszystkie możliwe prace w hotelu - czarny budynek

Kiedy już zrobisz to wszystko, wpuszczą Cię do butiku. c;
Czy jest szansa na znalezienie innej fossilki Wink prócz old amber w X/Y ? Chciałbym Cranidosa mieć w druzynie,ale nie wiem czy da rade to trafic i czy jest sens walić 4 godziny w skały ? :/
Nie jeżeli się nie mylę istnieje tylko Old Amber, ale popatrz na Serebii.

Dobrze to ja mam pytanko, jak przejść tą cholerną jaskinię przed 7 gym'em. Czy trzeba mieć rock smash? Jeżeli tak to skąd?
Przekierowanie