Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to chce dodać, że inne gry działają. Styki jeszcze raz sprawdziłem i ta rysa to było jakieś złudzenie, bo sprawdziłem jeszcze raz pod dużym światłem i są praktycznie nietknięte. A spirytus czyli alkohol- a czy to nie wplynie jakos negatywnie na te delikatne styki? Dzieki wszystkim za odpowiedzi.
Spirytus na pewno nie zaszkodzi. Wiele ludzi chwali sobie ten sposób. Głównie używa się go do strasznie zajechanych płyt, ale myślę, że tu też pomoże.

(22.06.2014 16:35)Bonku napisał(a): [ -> ]
(21.06.2014 23:44)N33die napisał(a): [ -> ]A da sie to jakos naprawic?

Pośliń!

Zwykle nie popieram, ale kolega naprawił tym RAM. Tongue
Tia - Polecam też bitwy w knajpach, popracuj, zalicz wszystkie "dania" w knajpach i powinien być styl.
Polecam spirytus - Nawet jeśli styków nie naprawi to zawsze można w nim utopić smutki...
Ew. jeśli nie masz pod ręką to mogą być perfumy (do tej pory siostra nie wie co się z jej perfumami stało XD), choć ich pić nie polecam.
Bullshit panowie i panie! Jak chcesz szybko wymaksować styl i marnować czas na coś innego, to kupuj Premier Balle. Jedna sztuka na raz. Po 200+ powinno być już dość dobrze, w zależności ile zdążyłeś do tej pory zdziałać.

Edit: Tak, mówię poważnie. To działa i jest to szybka, o ile nie najszybsza metoda.
Mam Phione i go breeduje. Sam długo nie mogłem go zdobyć i zastawiam się czy niektórzy forumowicze też mają problem z wymianą na tego pokemona. Chciałem zaoferować giveaway tylko nie wiem czy mogę zacząć temat w podforum XY czy mam się kierować gdzie indziej?
Najodpowiedniejszym miejscem zdaje się być dział Centrum Wi-Fi
Spirytus pitny albo salicylowy od biedy wódka ale na pewno nie perfumy ani woda po goleniu, bo jak wyparują to może zostać brudne. Spirytusu zawsze używa się do czyszczenia elektroniki.
Jezu przypadkiem wymieniłem abomasnowa z kamieniem mega ewolucji Czy da sie zdobyc ten kamień jeszcze raz ? pomóżcie
Tak wystarczy zacząć grę od początku.

http://forum.pokemony.com/temat-5119-Hel...elp+center
(1.07.2014 22:51)Dylak napisał(a): [ -> ]Tak wystarczy zacząć grę od początku.

http://forum.pokemony.com/temat-5119-Hel...elp+center

Że co nie da sie inaczej? szkoda mi
Wyczuwam następcę bidula krula w tym wątku XD
Popytaj na forum, może komuś zbędny(nie używa, albo coś).
Od razu powiem, że ja używam Tongue.
(1.07.2014 22:56)fildzio20 napisał(a): [ -> ]Popytaj na forum, może komuś zbędny(nie używa, albo coś).
Od razu powiem, że ja używam Tongue.

Prosze cie popytaj bo ja go uzywałem i teraz go nie mam, jak dostaniesz musze ci to jakos wynagrodzic
Napisz mi na pw gg skype czy coś tam innego to się dogadamy.
Przekierowanie