Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To leciutkie porysowanie moze być przyczyną. Jednak dobrze by było sprawdzić to na innej konsoli
A da sie to jakos naprawic?
Nie jestem pewien, ale raczej nie. Sprawdź na wszelki wypadek grę na innym 3DS/3DS XL/2DS bo może wina leży po stonie konsoli
(21.06.2014 23:44)N33die napisał(a): [ -> ]A da sie to jakos naprawic?

Pośliń!
Próbowałeś wyłączyć i włączyć?
Witam!

Jestem obecnie w Route 8 i używając surf widzę, że na wysepce\kamieniu stoi trener (chyba do sky battles, posiadam latającego poka) i mam problemy z dostaniem się do niego\ porozmawianiem z nim. Jak trzeba podejść do tego trenera?
(23.06.2014 10:42)OttonandPooky napisał(a): [ -> ]Witam!

Jestem obecnie w Route 8 i używając surf widzę, że na wysepce\kamieniu stoi trener (chyba do sky battles, posiadam latającego poka) i mam problemy z dostaniem się do niego\ porozmawianiem z nim. Jak trzeba podejść do tego trenera?

Najprawdopodobniej trener nie zaczepia Cię bo nie masz Poka nadającego się do Sky Battle, tak naprawdę nie ma możliwości żeby tam do niego wejść.
Już walczyłam w tym trybie walk, posiadam Flygona do tego.
no z 50 razy wylaczalem i wlaczalem xD
Mój sposób na niewidoczny kartridż ze zjechanymi stykami(trochę latek już ma to się wytarły :<)- dmucham w gniazdo na cart w konsoli i przecieram/dmucham styki z grą, u mnie pomaga zawsze. Chociaż co dziwne, problem ten występuje tylko przy tej 1 grze i tylko na Nintendo DS Lite moim(innych nie sprawdzałam), na 3DS śmiga bez zająknięcia. Tak czy siak- jeśli gra kupowana niedawno spróbuj ją reklamować u sprzedawcy, przetestuj na innej konsoli, przeczyść styki, może cokolwiek pomoże Smile
(23.06.2014 10:42)OttonandPooky napisał(a): [ -> ]Witam!

Byłaś po prostu w złym miejscu. Trochę się przemieść, poruszaj się w tę i we w tę. Ustaw się na wprost niego, jeśli dalej walka się nie aktywuje, znów troszkę się poruszaj. Spróbuj może podpłynąć do krawędzi wysepki. Uda się na pewno, troszkę cierpliwości wystarczy.
Dzięki, z tego co zauważyłam moim błędem było to, że chciałam podpłynąć do tego trenera. Teraz drugie pytanie z mojej strony... jak wyrobić sobie styl? Bardzo zależy mi na jednej fryzurze która teraz nie jest dostępna.
Różne rzeczy możesz robić. Napiwki, stylowe ubrania, tutaj lista http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Style#Style.
(24.06.2014 10:06)OttonandPooky napisał(a): [ -> ]Dzięki, z tego co zauważyłam moim błędem było to, że chciałam podpłynąć do tego trenera. Teraz drugie pytanie z mojej strony... jak wyrobić sobie styl? Bardzo zależy mi na jednej fryzurze która teraz nie jest dostępna.

Najbardziej opłaca się praca w Hotelu Richissime, tam najszybciej nabijesz punkty stylu tylko ogranicza Cię doba, bo możesz wykonać po jednym z każdego rodzaju zlecenia na dzień, przeplataj to walkami w restauracjach a powinno szybko pójść Smile
Spróbuj przetrzeć styki na cardzie spirytusem salicylowym.
Przekierowanie