Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jedyny problem, że aktualne oprogramowanie do 3DS'a ma wersje 7.2.0-17, i może to trochę potrwać zanim zubdate'ują soft karty, jeśli w ogole mają to w planach.
No chyba, że kupujesz używanego 3DS'a. Wtedy się dopytaj o wersję systemu.
Phione da się rozmnażać z Ditto? Czy tylko Manaphy może?
To jest jedno i to samo... Działa na 3ds itp. ale nie wgrasz gier na 3ds'a! tylko gry na ds'a...
Siema. Mam pytanie. Czy po 27 maja (wylaczenie gts itp) nadal mozna przerzucić przez pokebank lub poketransporter pokemony z 5 geny do 6 geny?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Można.

Wątek zamknąć ktoś/coś? XD
k*rwa mać...
Po graniu bylem w podróży, gra w org. pudełku. Przyjeżdżam, wkladam kartridż z iksami, i co? k*rwa mac, nie działa, a jakoś white 2 mi działają... Nawet fabryczne ustawienia przywróciłem i gówno.

Przepiękny wątek, aż żal że dołączam do Help Center :') ~Sandy
i co teraz
Moze pomysly jakies jak pomoc?
Nie zakładaj kolejnego wątku - od takich i innych pytań są określone tematy - i czytaj więcej książek, żeby swoje niezadowolenie opisywać inaczej niż przez bluzgi.
Poczekaj, pomódl się ładnie, może zadziała. Heart Po tak mało konkretnym opisie raczej nikt nic nie doradzi.

@GRAnith, to też, tak tylko mówię, bo widzę, że chłopcu brakuje synonimów i słownictwa ogółem. Inna sprawa, że w większości klasycznych powieści raczej na podobne treści nie trafi, chyba, że wybierze Trzęsiwłócznię.
Zepsuł się ;__;
[Obrazek: 24dk8br.jpg]

Może więcej info zamiast tych bluzgów? Zgłoszenie tego do sprzedawcy nie byłoby złym pomysłem.
(21.06.2014 21:19)Jagal napisał(a): [ -> ]czytaj więcej książek, żeby swoje niezadowolenie opisywać inaczej niż przez bluzgi.

To nie kwestia książek tylko wychowania.
There is nothing inserted into the gamecard slot. Takie cos pisze jak wkladam iksy, a jak white/y to normalnie dziala
Sprawdź kadridż istnieje ryzyko że jest uszkodzony
Wszystko na nim idealne.. Jedynie jeden styk leciutko porysowany
Przekierowanie