Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Punkty sumują się i za każde 4 EVy dostajesz punkt do statystyk. Czasem widać go dopiero na wyższym levelu. Na niższych nie jest to jeszcze aż tak odczuwalne. Dlatego ważne jest, żeby przy bardziej zaawansowanych EV spreadach, suma EVów w danej statystyce była podzielna przez 4. Pokemony używane do przejścia gry, zazwyczaj nie są zalecane do używania w pojedynkach (nawet w Battle Maison sobie średnio radzą), bo często zebrane przez nie EVy są mocno losowe (raz pokonałeś Geoduda, innym razem Zubata, itd.).

Maksymalna liczba EVów jakie może mieć Pokemon to 510, a w jednej statystyce 252 (od VI Generacji, bo wcześniej było to 255).
EVy zawsze można przecież podejrzeć orientacyjnie w supertreningu. Nie są one dokładne, ale jak się maxuje dwie statystyki to widać, kiedy już nie dochodzą nowe.
Czyli ten sześciokąt w Super Treningu wskazuje orientacyjną ilość EVów?
Dokladnie tak
Po zrobieniu kilku street passów miga mi niebiesko-zielona kropka w rogu ikonki gry w menu głównym konsoli. Wiecie co z tym zrobić? Tongue
W menu PSS wejdź do ikonki "Holo Caster" i wysłuchaj informacji
Pytanie pierwsze nieaktualne. Smile
E: Jak działa Friend Safari, u jednej osoby są do złapania trzy pokemony na "przyjaciela", czy są trzy pokemony na wszystkich "przyjaciół"?
Ja mam takie zapytanie, na dniach mam zamiar zakupić konsolę Nintendo 3DS, jednak w chwili obecnej nie będzie stać mnie na zakup gry pokemon X/Y. W zestawie z konsola posiada nagrywarkę R4i wraz z kartą pamięci. Chciałem się dowiedzieć czy po wgraniu rom-u z pokemonami X/Y na kartę pamięci można w pełni korzystać z uroku gry (czy gra będzie działać i czy w grze będą działać usługi WIFI?)

Ps. Oczywiście po dozbieraniu funduszy na grę zakupię oryginał, chciałem się dowiedzieć czy będzie możliwość wcześniejszego przetestowania gry. Pozdrawiam.
na karte r4 nie wrzucisz gier na 3ds'a od tego zacznijmy
Jedno małe pytanko. Czy Flabebe może występować w kilku kolorach na jednym FS, czy wariant wyglądu jest przypisany do osoby? Z góry dzięki za odpowiedź.
Jest przypisany z góry, jeśli chcesz mieć wszystkie, to potrzeba znaleźć osoby z różnymi kolorami.
Koledze coś się pomyliło - kolor Flabebe zależy od krzaków, w których je spotykasz.
Jej chodziło o Firend Safari tam są tylko 1 krzaki -,-
Shiba ma rację, w Safari występuje tylko jeden kolor Flabebe, - taki, jaki wylosował właściciel danego FS.

W "dziczy" kolor zależy od krzaków, w których spotykamy tego Pokemona - ale z tego co pamiętam i tak jest częściowo losowy, np. w tym samym miejscu spotkamy te o czerwonej i żółtej barwie.
(18.06.2014 12:29)N33die napisał(a): [ -> ]na karte r4 nie wrzucisz gier na 3ds'a od tego zacznijmy

Nie chodziło mi o R4 tylko o R4i SDHC Dual-Core RTS (która wg. tego co piszą działa z 2DS / 3DS / 3DSXL 7.2.0-17 i wszystkimi wcześniejszymi: 7.0, 6.3 - 4.0 - 3.0)
Czy na taką kartę da się wgrać pokemony X/Y aby działały? Czy problem tkwi w tym że nie ma działających romów pokemonów a działają jedynie oryginały?
Przekierowanie