Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mnie też dodaj 1005 8893 7067.
Jeśli mam samicę w Cherish Ball to czy jej młode też w nim będą (wiem że pokeball maluch ma po matce ale nie wiem czy w przypadku Cherish Balla to też działa).

Wiedziałam to byłoby zbyt proste.
Nie, Cherish nie jest dziedziczny. Małe będa wykluwać się w PokeBallach.

@sandy - metoda jest, ale nielegalna. Kilka razy na random battle natknąłem się na Serperiora z Contrary (czytaj - Leaf Storm spam).
Cześć. Czy jak pojadę np. na turniej do Katowic i wystawię do walki zwykłe pokemony złapane w trawie/otrzymane w grze to mam jakieś szanse czy wybić to sobie z głowy? Big Grin
Możesz iść żeby spotkać się z ludźmi. Zawsze poznasz kogoś sympatycznego. Co do Poków, biorąc pod uwagę, że gry są już w obiegu kilka dobrych miesięcy - raczej będzie lipa. Dla samej zabawy zawsze można spróbować, a jeśli chodzi o breeding, to spróbuj zdobyć Ditto z 6x31 IV, breeding jest wtedy łatwiejszy.
Jak uzyskać drugie (i więcej) serduszko w affection dla Eevee? Samo głaskanie wystarczy?
Graj w te mini gierki, albo zrób jak ja - daj młodszej siostrze, żeby grała w mini gierki.

To ja też o coś spytam. Czy pokemon może odziedziczyć po rodzicu MasterBall'a?
Nie. Tak jak z cherishami.
Dobra, wiem co to EV. Robię EV training. Ale niech ktoś mi powie, w jaki sposób wpadają statystyki przez taki training. Trenuję atak Banette, ale jak wskakuje mu poziom to nic się nie dzieje. Standardowa liczba się pojawia +4. Nie wiem o co w tym chodzi...
Najpierw wytrenuj Poka na level 100, wtedy są najlepsze efekty.
Każde 4 EV dają Ci po jednym punkcie statystyki (co oznacza, że za jednym treningiem możesz sobie podwyższyć statystykę o nawet 3 punkty). Na niższych poziomach nie jest to tak widoczne. Na 100 możesz poprawić jedną statystykę o max. 63 punkty.
Np. na levelu 1 252 EV (tyle da się wbić na maxa w XY, w poprzednich 255 ale 3 się marnowały) dodaje Ci tylko jeden punkt statystyk.
Aaaa, czyli EV training można też robić na 100 lv. Tongue. Dzięki, teraz już wiem wszystko.
(10.06.2014 21:09)Chaqui napisał(a): [ -> ]Aaaa, czyli EV training można też robić na 100 lv. Tongue. Dzięki, teraz już wiem wszystko.
Nie... Na 100 levelu możesz zwiększać EVy witaminami, wingami albo Super Trainingiem...
Autorce chodziło o to, że przy maksymalnym, 100 poziomie, statystyka w której jest 252 EVów, będzie o 63 pkty wyższa, niż gdyby tych EVów w niej nie było.
Acha. Czyli EV training można robić podczas zwykłego expienia poka? A wszystkie wartości zostaną dodane dopiero na 100 lv? Czy kiedy?
Od razu są dodawane tylko to nie zawsze widać w statystykach poka.
Mała wskazówka (ile punktów za pokonanie jakiego pokemona):
http://serebii.net/pokedex-xy/hp.shtml
Przekierowanie