Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(12.05.2014 17:29)zMPiotrek napisał(a): [ -> ]Większość kamieni się znajduje o danej porze dnia, gdzieś koło 20.00-21.00 o ile dobrze pamiętam. Może w tym problem Wink

uff dzięki ulżyło mi trochę już myślałem że to z moją grą jest coś nie tak
Większość kamieni znajduje się w godzinach 20:00 - 21:00 w post game.
Witam chciałbym się was zapytać od kiedy trenować pokemonom Ev's,gdzie i jak mam liczyć trenowane Ev's?
(13.05.2014 17:25)Yui789 napisał(a): [ -> ]Witam chciałbym się was zapytać od kiedy trenować pokemonom Ev's,gdzie i jak mam liczyć trenowane Ev's?

Od 1lvl czyli od momentu, kiedy wyklujesz pokemona z dobrymi IV. Złapanych w trawie/losowych IV nie opłaca się EV trenować.

Rozkład EV możesz zobaczyć w Super Trainingu. Niestety nie jest dokładny, więc nie polecam (chyba że robisz jakiś prosty EV spread np. Alakazam max Speed i max Special Attack, wtedy wszystko widać).

Jeśli robisz jakieś skomplikowane EV to zapisuj ręcznie na kartce/w wordzie/notatniku! (np. Klefki, który musi mieć odpowiednią ilość EV w HP, żeby mieć maksymalną wartość leczenia z Leftovers, odpowiednią ilość w Special Defence żeby przetrwać Fire Blast od Hydreigona i resztę w Defence).

Najefektowniejsza jest metoda z hordami. Potrzebujesz pokemona ze sweet scent, pokerusa, power itemu, exp share i pokemona z obszarowym atakiem (np. Surf, EQ, Rock Slide...). Pokemonowi, którego chcesz trenować dajesz odpowiedni power item i zarażasz go pokerusem. Włączasz exp share. Potem idziesz w trawę i używasz Sweet
Scent. Zabijasz hordę używając ataku obszarowego. Wartości EV poszczególnych pokemonów można sprawdzić na serebii. Zwykle jedna horda = 50EV. Po walce zawsze zapisuj wynik na kartce, żeby się nic nie pomieszało.

Dobre miejsca do trenowania + dokładniejszy opis tego co napisałam powyżej:
http://www.smogon.com/forums/threads/a-g...s.3490052/
Hej, czy może mi ktoś powiedzieć jak dostać się do Boutique Couture w Lumiose? Będę wdzięczy jeśli nie będziecie mnie odsyłać do żadnych stron czy filmików na YT xP
Musisz mieć wysoki poziom SWAG'u. Możesz go powiększyć kupowaniem rzeczy w większości (nie wiem czy wszystkich) sklepach w lumiose, kręcenie filmów PR itp. Poziom SWAG'u możesz sprawdzić na podstawie cen mega kamieni w stone emporium. Im mniejsza cena tym większy SWAG
Najlepiej kupować premier balle w pokeballowym sklepie, po jednej sztuce.
A jak zapraszać kogoś do znajomych w XY?
Zapraszasz znajomych na 3Ds'a Friend Codem z 3DS'a i jak mają Pokemony, to ich w grze znajdziesz Smile
Poszukuję Totodile'a lub jego ewolucję. Ma ktoś zbędną sztukę z breedingu np.? Chętnie bym przyjął! Wink
(25.05.2014 11:06)Siminuch napisał(a): [ -> ]Poszukuję Totodile'a lub jego ewolucję. Ma ktoś zbędną sztukę z breedingu np.? Chętnie bym przyjął! Wink

Dodaj moje FC i napisz pw kiedy będziesz online. Wyślę Ci jajko z Totodilem w środku, będziesz musiał sobie wykluć ^^
Można zdobyć w jakiś sposób johtowskie i unovoskie startery z HA?
Nie ma takiej możliwości na razie.
Swój friend code możesz znaleźć , jak wejdziesz w pomarańczową ikonkę uśmiechu w górnej części głównego menu konsoli. Znajdź tam swoją postać i będzie pod nią numer.
Mój FC to 4081-5847-9777, dodaj go (jak jesteś na friend liście to ikonka w prawym górnym rogu) i podaj mi swój, to będę mógł ci pomóc w ewolucji.
Mogę ci podesłać parę poksów, dodaj też mój (sygna i profil).
Przekierowanie