Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(20.04.2014 19:41)Nekuro napisał(a): [ -> ]Na forum najwięcej się handluje 5/6IV, shiny i legandami. Ostatnio popularne są samiczki w "ładnych" ballach.

I jeszcze pytanko , czy na konsoli z UK bede mógł grac w gry z Polski?
(21.04.2014 12:42)WujekRada napisał(a): [ -> ]
(20.04.2014 19:41)Nekuro napisał(a): [ -> ]Na forum najwięcej się handluje 5/6IV, shiny i legandami. Ostatnio popularne są samiczki w "ładnych" ballach.

I jeszcze pytanko , czy na konsoli z UK bede mógł grac w gry z Polski?

Jak najbardziej - konsola oraz gry są europejskie.
WujekRada napisał(a):Słyszałem ze 20 maja wyłączają usługi sieciowe dla wszystkich starszych niż X/Y
Skoro już się do tego odniosę, to się zapytam. Czy będzie można się wciąż wymieniać przez internet w starszych grach niż XY, oraz czy będzie można walczyć? Pytam, bo nie wiem czy mam się śpieszyć z graniem w poprzednie części, a mnie to trochę niepokoi.
Skoro usługi sieciowe zostaną wyłączone to nie będzie można się wymieniać ani walczyć przez internety. Jedynie co to na żywo z inną konsolą przez bezprzewodowe połączenie.
Jakiego trującego polecacie? do drużyny (dobrej)
Potrzebuję na krótką chwile na pożyczenie kamienie mega ewolucji dla:
- Heracross
- Blastoise
- Charizard Y
Potrzeba mi do rysunków. :')
(24.04.2014 18:02)Bidulkę napisał(a): [ -> ]Potrzebuję na krótką chwile na porzyczenie kamienie mega ewolucji dla:
-Heracross
-Blastoise
-Charizard Y
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Mega_Stone
Nie może być?
(24.04.2014 18:03)Nekuro napisał(a): [ -> ]
(24.04.2014 18:02)Bidulkę napisał(a): [ -> ]Potrzebuję na krótką chwile na porzyczenie kamienie mega ewolucji dla:
-Heracross
-Blastoise
-Charizard Y
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Mega_Stone
Nie może być?
Posiadam wersję X. Nie mogę zdobyć Heracrosite oraz Charizardite Y. A z tym stone Emporium to nie wiem jak to zrobić. Zrobiłem już wszystko dla popularności.
Raczej chodzi o to, że masz pod tym linkiem wszystkie potrzebne grafiki, więc po co chcesz je mieć na dsie.
Potrzebuję dokładnie formy mega. Którą mogę se obracać, dzięki czemu idzie łatwiej rysować.
No wiem, ale napisales, ze potrzebujesz kamykow, nie samych megaewolucji, stad zagubienie. Tak sadze.
Siema,
Czy mógłby ktoś zaproponować jakiś fajny team który pasowałby do flygona? Do pokemon y
+ czy ma ktoś może venonata na wymianę (wasze opinie)? mogę dać icysnow vivilliona.
To dwa z moich ulubionych poków i chciałbym je mieć, wiem że może się są jakiś potężne ale je lubię a mam wrażenie że drużyna nie powinna składać się z pokemonów które są nie wiadomo jak tylko z takich które lubimy + wsparcie dla nich

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Mogę dać Ci Venonata z breedu.

Do teamu weź jakiegoś mocnego psychika, coś wodnego - polecam Laprasa albo Milotic, coś skalnego/stalowego/ziemnego (Lucario?), na pewno jakiś mocny elektryk (polecam Jolteona) i coś na dopełnienie.
3 typy które zawsze dobrze mieć w teamie: Woda, ogień i trawa. Lub chociaż takie które mogą się ataków tego typu nauczyć.
Przekierowanie