Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nie można
2. Po prostu klikasz "register" i jeżeli druga osoba też kliknie, to dodajecie się automatycznie do friend listy.
Dodam, że musicie mieć już siebie w Acquaintances. Po jednej walce/wymianie Passerby zostaje Acquaintance. Jeśli wymienicie się/powalczycie ponownie, pojawi się opcja do zarejestrowania tej osoby jako Friend.
Gdzie znajdę serial codes?
Internety przemowiły mi tyle:
Pokémon X: A03WJ3AR0EL6QY41
Pokémon Y: A03WJ3XN0PPU4P2L

Nie wiem czy działa Tongue

http://www.nintendonews.com/2013/10/poke...de-issued/

Edit: u mnie nie dziala.
(5.04.2014 11:09)k123onrad napisał(a): [ -> ]Internety przemowiły mi tyle:
Pokémon X: A03WJ3AR0EL6QY41
Pokémon Y: A03WJ3XN0PPU4P2L

Nie wiem czy działa Tongue

http://www.nintendonews.com/2013/10/poke...de-issued/

Edit: u mnie nie dziala.

Nie działa, bo ktoś już wykorzystał te kody. Kto pierwszy ten lepszy.
Rynn, Lulu: dzięki
Mam kolejne pytanie: czy zna ktoś sposób na zdobycie eventowch kodów na magmara i elektabuzza bez wyjazdu z Polaki?
Cześć.
Mam takie pytanie chodzi mi o Ability zmieniające typy ataków normalnych np. mam Aurorusa z Ability: Refrigerate (zmieniający atak typu normalnego w atak typu lodowego) i użyje on np. Hyper Beam i będzie trzymać Icicle Plate. Czy Icicle Plate zadziała w takim wypadku?
(8.04.2014 20:51)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Cześć.
Mam takie pytanie chodzi mi o Ability zmieniające typy ataków normalnych np. mam Aurorusa z Ability: Refrigerate (zmieniający atak typu normalnego w atak typu lodowego) i użyje on np. Hyper Beam i będzie trzymać Icicle Plate. Czy Icicle Plate zadziała w takim wypadku?

Na 95% tak.
Chciałbym rozpocząć grę Pokemon Y od nowa, ale żal mi jest Mega Stone'ów z drugiej wersji, legend i innych dobrych Poków. Czy jakiś dobry i uczciwy użytkownik mógłby przechować moje "skarby" na chwilkę, abym zresetował grę, po czym przesłał mi je z powrotem? Będę bardzo wdzięczny Wink Kto chętny, na PRIV.
Gdzie zdobyć ślniący kamień?
Wszystkie można zdobyć na super training. Musisz chyba wszystko skończyć, albo mieć ileś medali albo coś. Wtedy odblokuje ci się pierwszy secret super trainig. Przechodź je po kolei aż odblokuje się walka z Roserade. U niego po osiągnięciu jakiegoś czasu dostaniesz shiny stone. Wybacz dużą ilość cośtam, ale chyba sobie poradzisz.
Trza wymaksować EV danego poka, a szansa na kamyk jest losowa (serio - ledwo zaliczyłem i dostałem Dusk Stone, a przy pobiciu rekordu dostałem butelkę wody Tongue ) - Kamieni szukaj u poków z nimi związanych np. Gallade ewokuje przez Dawn Stone i po walce z nim można go dostać.
a czy są przypadkiem na drogach 12 i 18? 2
Możliwe, nie szukam kamyków w ten sposób od odkrycia podanej wcześniej metody. Sprawdź na youtube gdzie można je znaleźć.
Są na Route 12, Route 18.
Ale nieograniczona ilośc jest, jak pisano wcześniej, w Super Treningu. Pokemon, który ma 510 EVów dowolnie rozmieszczonych, odblokowuje dostęp do specjalnych Super Treningów. Raz ukończone, są dostępne dla wszystkich. Za Pokonanie danego Pokemona, dostaje się w nagrodę jeden z kamieni ewolucyjnych. Fakt, nie zawsze, więc trzeba nieco się namęczyć, ale zawsze to coś.
Alternatywnie, ale to już jest ciężka metoda, można próbować go wygrać w mini-grach na Global Linku.
Przekierowanie