Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lokacja ditto jest znana?

Oftop:
Shiny Sneasel <3
W Pokemon Village podobno jest Ditto.
Ma ktoś na wymianę Chespina? Nie mogę go nabyć nawet przez GTS, bo nie mam go zarejestrowanego w PokeDexie Big Grin. Mogę dać Fennekina bo mam 2, heh. Tongue
(13.10.2013 12:33)Chaqui napisał(a): [ -> ]Jak zdobyć przepustkę do Power Plant?

(12.10.2013 12:40)fildzio20 napisał(a): [ -> ]
(12.10.2013 11:56)Sceptile napisał(a): [ -> ]Co trza zrobić na tej pustyni po 4 odznace ;_;

Idź na południowy wschód od tych schodów i zobaczysz Grunta Teamu Flare. Stocz z nim bitwę, a potem weź klucz do wejścia za nim, który jest na dużej skale za tobą.
Czy wiecie gdzie znajdę dobrego psychiatrę ? Może być jakieś Psycho-Center....zrozumiałem,że po 3 dniach bycia nołlajfem na konsoli trzeba przystopować. Dziś nie gram Big Grin bo bym chyba umarł xD
(13.10.2013 13:53)bartek212701 napisał(a): [ -> ]Czy wiecie gdzie znajdę dobrego psychiatrę ? Może być jakieś Psycho-Center....zrozumiałem,że po 3 dniach bycia nołlajfem na konsoli trzeba przystopować. Dziś nie gram Big Grin bo bym chyba umarł xD

Jak ro, mi już po odejściu od konsoli mieni sie w oczach, ale nou lifem nie jestem, gram od piątku tylko 14 godzin
(13.10.2013 13:53)bartek212701 napisał(a): [ -> ]Czy wiecie gdzie znajdę dobrego psychiatrę ? Może być jakieś Psycho-Center....zrozumiałem,że po 3 dniach bycia nołlajfem na konsoli trzeba przystopować. Dziś nie gram Big Grin bo bym chyba umarł xD

Trochę wyprzedziłeś wszystkich Big Grin Ja mam dopiero 2 odznaki i jestem w jakiejś niebieskiej jaskini Big Grin

Trzymajcie się tematu...
~Chaqui
Wie ktoś, gdzie jest rywal (Serena/Calem) po wygraniu ligi? Podobno walczy się z nią/nim w Kiloude City, ale tam go/jej nie ma. W domu i profesora też nie. Pomocy.

EDIT: Wie ktoś, gdzie znaleźć Sun Stone?
Sun stone znajdziesz za pomoca dowsing machine koło tej wielkiej fioletowo różówej kryształowej budowli w zielonym krzaczku po prawej stronie Big Grin
A co do Sereny/Calema?
Jak znajdziesz to daj znać, mam 40h już. Gram od środy wieczorem.

Ditto jest tylko w Pokemon Village.

Cytat:Ma ktoś na wymianę Chespina? Nie mogę go nabyć nawet przez GTS, bo nie mam go zarejestrowanego w PokeDexie Big Grin. Mogę dać Fennekina bo mam 2, heh
Zaszła taka zmiana w GTSie, że nie trzeba mieć koniecznie pokemona w Pokedexie. Wystarczy wpisać jego nazwę (na końcu listy z literkami). Jakbyś miał duży problem to mogę Chepsina podać, bo już wszystkie startery z I i VI gen mam w ostatnim evo Smile
Kiedy dostępne będzie przesyłanie Poków ze starszych generacji do X/Y?
Już pytałem o to (strona piąta)
@up
Równo z wejściem Pokemon Banku - bodajże 25 grudnia xD ale nie jestem pewien.

Btw. jaki level ma najsilniejszy pok Clemonta? Big Grin Chce wiedzieć do ilu expić xD.

EDIT: Wiem, że często zadawane pytanie, ale gdzie można złapać Honedge lub Doublade? Najlepiej jakieś miejsce przed 6 odznaką, w którym są one na najwyższym levelu xD.
(13.10.2013 17:00)Agor napisał(a): [ -> ]@up
Równo z wejściem Pokemon Banku - bodajże 25 grudnia xD ale nie jestem pewien.

Btw. jaki level ma najsilniejszy pok Clemonta? Big Grin Chce wiedzieć do ilu expić xD.

EDIT: Wiem, że często zadawane pytanie, ale gdzie można złapać Honedge lub Doublade? Najlepiej jakieś miejsce przed 6 odznaką, w którym są one na najwyższym levelu xD.

1. Na pewno nie musisz. Ja poradziłem sobie z Clemontem jednym, góra dwoma pokemonami a wcale się nie przygotowywałem. Ale bodajże 40lvl.(mogę się mylić).

2. Honedge jest do zdobycia bardzo szybko. Na Route 6 w wysokiej trawie, ja spotykałem po prawej stronie.

Trzy pytanka:
1. Wie ktoś gdzie jest ukryty Protector(ten przedmiot do ewoluowania Rhydona)?
2. Czy można się dostać do Kiloude City przed ligą, jeśli tak to jak? a jeśli nie to gdzie fajnie się expi przed wejściem do ligi?
3. Wielu pewnie pokonało już Elite Four. Powiedzcie proszę jakimi Typami dysponują?
Dusk Stone pilnie potrzebny.
Przekierowanie