Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Mam bardzo ważne dla mnie pytanie.Więc grałem w Pokemon X i stwierdziłem , że chcę zagrać od nowa , ponieważ uważam, iż ,,zepsułem sobie przyjemność gry".Tak czy siak chcę zacząć od nowa , ale jest to chyba niemożliwe.No ,a może jednak da się coś zrobić?Huh

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Up+B+X na ekranie "intra" bodaj. Powinien spytać czy aby na pewno chcesz zresetować save.
Kombinacja góra+b+x gdy masz intro gry. Manual z gry nie gryzie.
Dzięki wszystkim.Ta strona jest THE BEST!
Skoro pytanie już nie nurtuje, zamykam.

Mamy odpowieni temat na takie cosie. Zapraszam.
(23.02.2014 18:12)fllipper1999 napisał(a): [ -> ]Jaki move mogłby ochronić całą moją drużynę w triple lub double battle? Wide Guard, Quick Guard czy jeszcze jakiś inny?

Polecam Protect Big Grin
Zależy na co się nastawiasz. Nie znam mety i tego, jakie Poki przewijają się w Triplach, ale przypuszczam, że wiele jest przeniesionych z dubli.
Protect/Detect - chroni tylko konkretnego Pokemona, użyteczny ale nie dla całej drużyny
Quick Guard - chroni Pokemony przed atakami priorytetowymi (Fake Out, popularny na początku rundy czy Brave Bird używany przez Talonflame z Gale Wings)
Wide Guard - chroni tylko przed atakami obszarowymi (Surf, Rock Slide, Earthquake)

Pokemon, który omija wszystkie te ataki, to np. Infiltrator Chandelure (niektórzy nieźle się dziwili, jak dostawali z Heat Wave). Najpewniej używać Protecta i dobrze przewidywać ruchy oponenta, zmieniając w miarę potrzeby Poki.
(26.02.2014 18:12)Amphi napisał(a): [ -> ]
(23.02.2014 18:12)fllipper1999 napisał(a): [ -> ]Jaki move mogłby ochronić całą moją drużynę w triple lub double battle? Wide Guard, Quick Guard czy jeszcze jakiś inny?

Polecam Protect Big Grin
Protect bodajże chroni tylko jednego pokemona, weź Wide Guard.
Cześć
Jako, że przeszedłem w X już chyba wszystko co można i zebrałem prawie wszystko co można mam jedno zapytanko.
Skąd można zdobyć mega kamienie z wersji przeciwnej? O ile z pokemonami jest prosto, to już kamienie na wonder trade'u , czy GTS chyba raczej nie znajdę.
Macie jakieś sprawdzone pomysły?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Możesz się wymieniać. Wejdź do wątku szybkich wymian, napisz co chcesz i co oferujesz, na pewno ktoś się wymieni o ile złożysz dobrą ofertę. Inaczej nie mogę pomóc, bo sama mam wersję X.
(26.02.2014 18:44)Asteria napisał(a): [ -> ]Możesz się wymieniać. Wejdź do wątku szybkich wymian, napisz co chcesz i co oferujesz, na pewno ktoś się wymieni o ile złożysz dobrą ofertę. Inaczej nie mogę pomóc, bo sama mam wersję X.

Tak, to prawda. Można się powymieniać, tyle, że nie mam bardzo czym. No chyba, że legendami z nie całkiem legalnego źródła Smile
Np. megastonami z wersji X. Nie żartuj, że wszystkich używasz.
Ja nie używam, zbieram jak większość z pokemonów - dla kolekcjonowania.
To wychoduj jakiegoś shiny, albo 5IV, albo HA, albo eggmove, albo cokolwiek! Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale jest mnóstwo wartościowych rzeczy do których masz dostęp.
Wiesz, nawet wiem, o co Ci chodzi, prócz tego HA Smile Ale dzięki - w sumie może tak zrobię. Mam w końcu do zaproponowania 4 iv scythera, rotoma oraz staryu - ktoś ma ochotę się wymienić?
Przekierowanie