Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja bym radziła znalezienie Pokemona z z 0 speed IV i przekazanie tego dalej z pomocą Power Anklet. Ditto albo jakiegoś innego z tej samej grupy co Ferroseed oczywiście.
W walkach Fifi-rifi poki mają 50 level?
Jep, takie są modele no i na YT wlatują w tej formule. I internet też tak podpowiada.
(19.02.2014 22:26)Lulu napisał(a): [ -> ]Witam Smile

Mam pewną małą zagwozdkę odnośnie breedowania. Mam w planach zbreedowanie Ferroseeda z 31/31/31/x/31/0 <- Zero speed!

Mam Ditto 31/31/31/x/31/31 i Ferroseeda z losowymi IV. O ile przekazanie jajku perfect Iv nie jest trudne to nie mam zielonego pojęcia jak zrobić 0iv w speed... Próbował to ktoś kiedyś zrobić? Jakieś porady? Jak wam się to udało?

Randomowo, musisz sprawdzać każdego poka pod kątem 0sp i liczyć, że taki Ci się wygeneruje.

Albo znaleźć ditto 31/31/31/31/31/0

Albo 0/0/0/0/0/0 - też występują
Są jakieś przedmioty zwiększające szanse na Flinch?
(20.02.2014 2:29)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Są jakieś przedmioty zwiększające szanse na Flinch?

King’s Rock.
(20.02.2014 10:43)Mi5i3K napisał(a): [ -> ]
(20.02.2014 2:29)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Są jakieś przedmioty zwiększające szanse na Flinch?

King’s Rock.
Wiesz może jaka jest szansa na Flinch gdy dam King’s Rock Togekiss'owi z Serene Grace atakującemu Air Slash'em?
Pytam bo nie mam pomysłu na przedmiot dla niego, więc albo to, albo Leftovers.
Szybkie pytanie na boczku, trochę o robienie teamu pod competetive. Potrzeba mi w miarę uniwersalnej ściany - idealnie coś co może jakiś status zarzucić. Biegam na Rapidashu i Gyardosie i obecnie Umbreonie w tej roli, ale coś innego mi trzeba Smile Propozycje?

I drugie pytanie, jak mogę sprawdzić poziom mojego "swagu" w Lumiose City? Bo ciągle nie mogę dostać Breeding Power
Koleś w Stone Emporium sprzedaje megastone'y dla starterów z Kalos i miare jak cena za nie maleje tym więcej SWAGu
W jaki sposób złapać Shiny w Horde Battle, trzeba tam tworzyć jakich Chain, czy coś, czy po prostu cały czas szukać hord za pomocą Sweet Scent?
Szukać, szukać i jeszcze raz szukać do skutku.
(20.02.2014 12:49)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]
(20.02.2014 10:43)Mi5i3K napisał(a): [ -> ]

King’s Rock.
Wiesz może jaka jest szansa na Flinch gdy dam King’s Rock Togekiss'owi z Serene Grace atakującemu Air Slash'em?
Pytam bo nie mam pomysłu na przedmiot dla niego, więc albo to, albo Leftovers.

http://www.gamefaqs.com/ds/960099-pokemo...qid=190849
Jak zacząć pojedyncza walkę 6x6 pokemonów przez Fifi-rifi?
(20.02.2014 22:47)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Jak zacząć pojedyncza walkę 6x6 pokemonów przez Fifi-rifi?

[Obrazek: friends.jpgp]
Najpierw musisz się podłączyć do wifi (wciśnij niebieską ikonkę z sygnałem wifi). Jeśli chcesz walczyć z konkretną osobą to klikasz na któregoś z tych ludzików (przyjaciele, aqcuaintances albo passerby) i wybierasz "battle". -> wtedy możesz wybrać 6v6

Jeśli chcesz walczyć z losowym przeciwnikiem musisz kliknąć tę ikonkę na lewo od wifi i wybrać opcję battle - ale wtedy chyba nie da się wybrać 6v6, zostaje 3v3.

Flinch rate na Togekissie z King's Rock to 64%.
Jaki move mogłby ochronić całą moją drużynę w triple lub double battle? Wide Guard, Quick Guard czy jeszcze jakiś inny?
Przekierowanie