Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale w coastal i mountain dexie nie ma eventowych legend
Prawdopodobnie masz wszystkie Poki w NationalDexie i central - to oczywiste. A w pozostałych dwóch brakuje Ci Poków z KALOS(w znaczeniu pochodzenia Kalos)! Mogłeś je otrzymać np. z Pokebanku, je uzupełniło w National, ale nie w tych dwóch.
(3.02.2014 20:43)Rynn napisał(a): [ -> ]Mam pytanie dotyczące samego tego forum. Jak ludzie tu odnoszą się do sprzedawania pokemonów za prawdziwą kasę i do klonowania pokemonów? Wink
Ja osobiście uważam kupowanie poków za głupotę, ale jeśli chcesz wystartować jako sprzedawca to mogę ci życzyć powodzenia - Walczyć z tym nie będę, bo faktycznie są idioci którzy zapłacą każde pieniądze (Black 2 z All Shiny dexem - Nie jest to no nie wiem - podejrzane?), więc jak chcesz to droga wolna. Jak się dorobisz to mi paczkę jakiś "ekskluzywnych" cukierków możesz kupić ^^
Co do klonowania - Części ludzi tutaj pękały poślady jak usłyszeli że ktoś z forum klonuje poki, ale ta sama część upierała się że "to niebieskie badziewie w rogu" to jakoby "Certyfikat Autentyczności", a takim ludziom mogę oferować najwyżej "Magiczne Hoppip'y" Big Grin Twoje życie, twoja gra - Ja nie mam nic przeciw. Zwłaszcza jak się klonowanymi legendami podzielisz - Doszedłem do Registeel'a, a dalej nic Sad
(3.02.2014 20:43)Rynn napisał(a): [ -> ]Mam pytanie dotyczące samego tego forum. Jak ludzie tu odnoszą się do sprzedawania pokemonów za prawdziwą kasę i do klonowania pokemonów? Wink

Każdy będzie miał inne zdanie na ten temat, to jest dyskusja na osobny wątek, aczkolwiek bezsensowny, bo i tak każdy zrobi jak mu się podoba. Co do sprzedawania, to chyba wszyscy są zgodni że to nonsens u nas nigdy by się to nie przyjęło. A jeśli chodzi o klony, to sytuacja jest taka sama jak np. pobieraniem klonów z Pokechecka w V genie, cześć ludzi uważa że w tym nic z cheatowania nie ma, część klonuje, bo klonują inni a inni robią to z przyczyn bliżej niewyjaśnionych, no i tak zostajemy zasypani klonami i cheatami, przez co, dla mnie osobiście, gra traci na wartości.

Tym samym zamykam tę dyskusję żeby nie robić tu offtopu.
Witam mam prosbe...czy moglby mi ktos pomoc przy przetransportowaniu itemow z X do Y ?! poniewaz przenioslem wszystkie pokemony z X do Y ale pozostaly mi itemy i chcilem je tez przeniesc.. prosze o odp. pozdr
Co oznacza taka gibająca się uśmiechnięta, żółta buźka na GTSie przy czyimś avatarku? Wink
Pytanie co do breedinu (gram w Y, więc to chyba odpowiedni temat)

Chciałbym mieć Gliscora z przyzwoitymi IV i naturą oraz ability Poison Heal (którą ta forma tego pokemona ma). Niestety jego podstawowa - Gligar - nie ma takiej. W samych pokemonach, breedowaniu jestem nieco zielony (ale Jolteon Timid z 4 IV mi wyszedł po ok. 10 jajkach - juppi) więc będę wdzięczny za poradę - ew. wybreedowanie paskudy Tongue
właśnie, te ikonki GTSowe są mylące.

Jak zrobić żeby pokemon mi w Amie kazał mimikę jakąś konkretną zastosować ?
Musisz jakimś cudem doskonale oświetlić sobie papkę żeby żałosna kamerka 3DSa pięknie Cię widziała, prawie nigdy nie udało mi się to wieczorem przy sztucznym świetle ;/
(15.02.2014 13:27)MI_rai napisał(a): [ -> ]Jak zrobić żeby pokemon mi w Amie kazał mimikę jakąś konkretną zastosować ?

Trzeba się szeroko uśmiechać do kamerki Big Grin u mnie to działa Wink
(15.02.2014 12:22)SlowJack napisał(a): [ -> ]Pytanie co do breedinu (gram w Y, więc to chyba odpowiedni temat)

Chciałbym mieć Gliscora z przyzwoitymi IV i naturą oraz ability Poison Heal (którą ta forma tego pokemona ma). Niestety jego podstawowa - Gligar - nie ma takiej. W samych pokemonach, breedowaniu jestem nieco zielony (ale Jolteon Timid z 4 IV mi wyszedł po ok. 10 jajkach - juppi) więc będę wdzięczny za poradę - ew. wybreedowanie paskudy Tongue

Gligar musi mieć Hidden Ability(Immunity), żeby Gliscor miał Poison Heal
Ok, dzięki bardzo, pozostaje łapanie Gligara z Impish Nature i Poison Heal... i breedowanie Tongue
Nie musisz polować na idealną naturę. Możesz ją zbreedować od jakiegokolwiek pokemona z tej samej grupy albo z ditto. Wystarczy, żeby pokemon z odpowiednią naturą trzymał everstone?
Właśnie nikogo z danej grupy nie miałem - ale pierwszy złapany miał potrzebną nature Big Grin

Jeszcze jedno pytanie, chce się pobawić w granie z innymi, dlatego breeduje i robie EV training (na razie pograć chce bardziej dla zabawy - a "lepsze" poki nie sprawią że będę koszmarnie w tyle). Pytanie natomiast dot. IV i ile trzeba go mieć

Przykład:
Mam Shelldona, natura Jolly (czyli idealnie), IV w HP, Attack i Speed, EV pójdzie w Attack i Speed.

I pytanie, breedować go dalej aż będzie miał 5 IV czy na III wystarczy na początek?
Nie ma na to prostej odpowiedzi, bo to zależy od tego z jakimi przeciwnikami będziesz walczył. I od tego, jak wyglądają pozostałe IV, bo jeżeli Defense ma na przykład IV 28 albo 29 to luzik, ale już jak masz Defense 3 to słabo Wink
Przekierowanie