Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak najlepiej. Zarazić poka Pokerusem (o ile w posiadaniu) i trzymać go na polu bitwy w Cafe Le Wow w rotation battle. Dodatkowo exp o-power lvl 3 + lucky egg dla trenowanego poka. Po jednym "posiłku" ma ok. 40 lvl o ile nie większy. Wtedy warto mieć kogoś we friendsach z normal safari z Chansey i Audino. Włączyć internet, dodać sobie shout-out "Exp power pls" i zawsze znajdzie się ktoś, kto da, jeżeli własne się wyczerpały : D I expić na Chanseyach i Audinach. 7.600+ expa za jedną walkę z lucky egg + exp o-power lvl 3.
(31.01.2014 18:52)solar napisał(a): [ -> ]Tak najlepiej. Zarazić poka Pokerusem (o ile w posiadaniu) i trzymać go na polu bitwy w Cafe Le Wow w rotation battle

Ale Pokerus nie daje bonusu do punktów doświadczenia, tylko do Effort Values. Kto trenuje EV na randomowych pokach? Wink
Jak zdobyć sylveon ?
GŁASZCZE GO JUŻ OD 3 GODZ KARMIE GO GRAM Z NIM !
NIE WIEM CO MAM ROBIĆ ! BŁAGAM O POMOC :C

Skąd mogę zdobyć jajka ?
(3.02.2014 10:54)Meowstic napisał(a): [ -> ]Jak zdobyć sylveon ?

Skąd mogę zdobyć jajka ?

po pierwsze musi mieć atak fairy (eevee może poznać 2 ataki fairy na 9 i na 29) potem wbij mu max serduszek w amie i jak już dwa powyższe kryteria spełnisz daj mu rare candy albo wbij poziom na mobkach i będzie
(3.02.2014 10:54)Meowstic napisał(a): [ -> ]Jak zdobyć sylveon ?

Skąd mogę zdobyć jajka ?

Tak jak napisał Bert, ale wystarczą 2 serduszka.

W pytaniu o jajka chodzi ci o breeding? Jeśli tak, odpowiedzią jest Day Care Center.
Czy aby dostać Shiny Charm potrzeba złapać wszystkie 718 pokemony?
Cześć.
Nie wie ktoś może co oznaczają korony w pokedexie? Pojawiły mi się przy central kalos i national pokedexie.

Ja dostałam Shiny Charm a mam 707 poków.

Złapałam wszystkie poki ze wszystkich dexów oprócz kilku legend z nationala.
KNB - to znaczy, że złapałeś wszystkie możliwe poki z tego pokedexa.

Ciastek, chyba bez event legends.
Na pewno bez eventów Wink
Co do koron to mam pytanie.
Złapałem wszystkie poki i nie dostałem 2 koron. Trzeba do tego jakieś różne formy zbierać, czy coś?
Nie trzeba, Sprawdź może w wyszukiwaniu listę poków, których nie złapałeś Wink Ja miałam podobny problem i okazało się, że umknął mi jednak meowth, a w nawale tylu nie zauważyłam jego braku...
Tylko w wyszukiwaniu Not Captured nie wyświetlą się chyba not seen.
Mam pytanie dotyczące samego tego forum. Jak ludzie tu odnoszą się do sprzedawania pokemonów za prawdziwą kasę i do klonowania pokemonów? Wink
Tyle, że złapałem już je wszystkie (bez eventowych) i dostałem shiny charm. Mam koronę przy national i central dexie, a przy coastal i mountain nie mam. Dziwne
Może brakuje Ci legend eventowych właśnie?
Przekierowanie