Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak ,gdzie zdobyć kamienie do mege ewolućji? (oprócz starterów i lucario)
Obejrzyj to, gościu tłumaczy i pokazuje jak znaleźć każdy ze stone’ów:
http://www.youtube.com/watch?v=I0mDbd75KEc
(30.01.2014 19:25)ShibaYoshinori napisał(a): [ -> ]Obejrzyj to, gościu tłumaczy i pokazuje jak znaleźć każdy ze stone’ów:
http://www.youtube.com/watch?v=I0mDbd75KEc

Dzięki za pomoc ,ale mam 1 pytanie czemu gdy jestem przy 1 kamieniu to nie moge go zebrac ?
Kamienie można zebrać tylko między 20 a 21
Zakładam że masz już ulepszenie Mega Ring...
Kamienie można znaleźć tylko e określonych godzinach (coś chyba ok 20 jeśli dobrze pamiętam, choć radzę sprawdzić w internecie). Jak w wieczornych godzinach coś na ziemi błyska, to będzie to Mega Stone.
(30.01.2014 19:25)ShibaYoshinori napisał(a): [ -> ]Obejrzyj to, gościu tłumaczy i pokazuje jak znaleźć każdy ze stone’ów:
http://www.youtube.com/watch?v=I0mDbd75KEc

Gadałem z profesorkiem ale kamieni nigdzie nie ma (pojawiły się nowe przejścia)
Kamienie są do zebrania jedynie między godzinami 20-21 każdego dnia.
________________
Jeśli już chcesz coś napisać to zapoznaj się z poprzednimi postami, w tym przypadku dotyczącego omawianego problemu ~Dark

Zapoznałem się, tyle że zainteresowany pod radami dalej twierdził, że nie widzi kamyków. Myślałem więc, że nie do końca zrozumiał. Chillax :3
________________
Ale napisałeś niemal słowo w słowo to sam co poprzednik, zresztą wątpię że ktoś mógł czegoś takiego nie zrozumieć
Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi, co to IV, do czego służą, jak je sprawdzać/"robić" itp.? Z góry dziękuję Wink
Najprościej - Zajrzyj kilka stron wcześniej (To pytanie było wałkowane tyle razy Tongue) lub wyszukaj o tym temat - Ktoś odwalił kawał dobrej roboty, a ludziom nawet się z opcji szukania skorzystać Tongue
Hejka!
Chciałbym, aby mój Feebas nauczył się Iron Tail poprzez breeding. Z jakim Pokemonem powinienem go rozmnożyć, aby do tego doszło. Tam chyba chodzi o jakieś grupy Poków, które można ze sobą breedować, np. Chyba nie będę mógł tego zrobić przy użyciu Arona... Proszę o pomoc. Jakby co daję stronkę http://www.serebii.net/attackdex-xy/irontail.shtml
Z góry dzięki Wink
http://www.serebii.net/pokedex-xy/egg/34...l#irontail tutaj masz pokazanych wszystkich możliwych "rodziców" dla feebasa dla poszczególnych egg movesów.
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Feebas_(Pokémon) ---> Learnset --> by breeding, Masz tam wypisane jak i z kim, co prawda dane z V generacji ale napewno są aktualne też w VI.
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak najłatwiej zdobyć Hatching Power. Chodziłem do wszystkich restauracji, butików, fryzjerów, kupowałem we wszystkich emporiach i nadal nie ma tego kolesia Sad A chciałem być pomocny dla siebie i innych.
A masz style na maksa? I zdobyte wszystkie inne opowery?
Aby pojawił się ten koleś Twój styl musi być wmaxowany.
Łatwym ale dość kosztownym sposobem na zdobycie maximum stylu jest pójście w Lumiose City do tego sklepu w którym sprzedają specjalne PokeBalle, gdy już tam jesteś zaczynasz kupować Premier Balle (bo są najtańsze xd) za co dostajesz te punkty stylu, ważne jest żeby w każdej transakcji kupować je pojedynczo czyli wybierasz jeden Premier Ball, płacisz i znowu wybierasz jeden Premier Ball, płacisz i tak do osiągnięcia maksimum stylu, (mi po wcześniejszym wykonaniu niemalże wszystkich akcji dających punkty stylu wystarczył zakup około 80 sztuk tychże Ball'ów). Żeby w prosty sposób sprawdzić czy mamy już maksymalny styl, idziemy do sklepu gdzie sprzedają kamienie ewolucyjne (chyba Stone Emporium się zwał) gdzie u kolesia stojącego na lewo od lady możemy kupić Mega Stone'y dla starterów z Kanto, ich cena maleje wraz z wzrostem poziomu naszego stylu [początkowo jest to 500,000(chyba) a gdy nasz styl jest wymaxowany cena wynosi 5,000(czy też 10,000 już dobrze nie pamiętam)].
Przekierowanie