Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oooookey.
Nie ma tam nic xD... Już brałem kieeedyś z tego miejsca... xD Coś mi sie chyba zrypało :/
Pamiętaj, że np. zmienianie czasu na konsoli sprawia, że na 72h się time eventy resetują.

U mnie tez czasem po kilka dni nie było, teraz poszłam i znów była.
Ja na moim save z Platinum z Game Corner korzystać nie mogę (gra zamiast akcji raczy mnie pięknym napisem że to automat do gier Tongue ), więc jeśli taką małą pierdółkę masz to chyba nic wielkiego się nie stanie.
Ani razu nie zmieniałem czasu na konsoli (chyba poza zmianą na zimowy). I nie ma nic :/. A brałem z tego miejsca... w październiku.
Gdzie? U kogo? Można zmienić nick poków w X/Y?
U dziadka, w Camphrier Town w Poke Center.
(Temat: jak szybko expić Pokemony?)
Tak jak w temacie mam problem z expieniem pokemonow (pszeszedłem juz gre)

Przenoszę do Help Center ~Sandy
*przeszedłem

jeżeli masz XY to wkładasz poki do expiącej babci, lecisz do lumoise do centrum (tam wokół wieży), wsiadasz na rower i pod circle pada wkładasz małą monete, i odstawiasz na jakiś czas. Potem wracasz do babci i masz nabite levele
Właśnie widać, że szybko pszeszedłeś bo nawet nie miałeś czasu na ortografię.

Expienie u dziadków to najprostszy sposób ale efektywniej jest mieć poka, którego chcesz trenować w party i wystawiać go na wysokolevelowe poksy innych trenerów. Dobrze też jakby trzymał Lucky Egg albo jakbyś miał włączone O-Power EXP. Dobre lokacje to Battle Maison albo Cafe Le Wow.
przepraszam za ortografie ;__________: i dzięki za porady
Od siebie mogę polecić Pokemon League, najlepiej expić 5 poków naraz z Exp.Share by najefektywniej wykorzystać zdobywane doświadczenie. Do tego przed walką włączyć Exp. Point Power lvl.3, i dać jednemu z poków Lucky Egg. Przy okazji można też nabić sobie pokedolców z Amulet Coin. (Oczywiście przegrywamy z ostatnim Pokemonem Dianthy, żeby uniknąć wstępowania do Hali Sławy)
Ja radzę restaurację Le Wow (zdaje się)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
- Jeden pok do walki i 5 w teamie. 2 na których ci najbardziej zależy na 2 i 3 miejsce w party i daj im po Lucky Egg (Jedno jajo dostaniesz, drugie ukradnij Chansey'owi. Odpal Exp. Point Power lvl.3 i weź walkę rotacyjną - Larvestę wyewoluowałem po jednym "ukończonym menu". Wymaga to fakt trochę grosza, ale jak "Eliminatorowi" dasz Amulet Coin i Użyjesz mocy na kasę (3 lvl) to przy okazji nieźle zarobisz.
Sry ,że takie głupie pytania zadaje ale gdzie jest Cafe Le Wow ?
(29.01.2014 17:09)Meowstic napisał(a): [ -> ]Sry ,że takie głupie pytania zadaje ale gdzie jest Cafe Le Wow ?

W Lumiose City. Jak nie umiesz znaleźć, to weź taksówkę.
Ja też korzystam z Cafe Le Wow, z tymże biorę rotation battle i po bokach kładę poki do expienia, a w centrum jest ten co bije
Przekierowanie