Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rotom'a wiem że można w losowej formie złapać w Lost Hotel, ale czy da się zmieniać, to nie wiem.
(21.01.2014 23:52)dolarek8 napisał(a): [ -> ]podobno da sie zmienic forme rotoma, jezeli tak to gdzie?

Laboratorium Sycamore’a, drugie piętro.
(21.01.2014 23:52)dolarek8 napisał(a): [ -> ]podobno da sie zmienic forme rotoma, jezeli tak to gdzie?

Formy Rotoma zmienia się w laboratorium profesora na drugim piętrze. Aby tego dokonać musimy wejść w interakcję z rzeczami jakie tam znajdziemy, dokładnie znajdziesz to na obrazku na końcu tego poradnika.
Cześć.
Mam takie trochę głupie pytanie.
Zawsze kiedy atakowałam Aegislasha który używał King's Shield (przeciwnik mnie zaskoczył i nie przewidziałam że użyje akurat teraz tego ataku) mojemu pokowi spadał atak a tamtemu nic nie było a tu dziś Flame Charge Flareona nie dość że trafiło to nawet atak mu nie spadł a Aegislash padł mimo tego że udało mu się użyć King's Shield. Nie wiem o co chodzi nigdzie o tym nic nie ma (albo jestem ślepa).
"if King's Shield blocks an attack that would make contact with the user, the attacker's Attack stat drops by 2 stages." info z bulbapedii
Czy ktoś ma w swoim posiadaniu Upgrade i chciałby mi pomóc? Muszę ewoluować Porygona.
King's shield działa na tej samej zasadzie co protect (i tym podobne). Powinien blokować wszystkie ataki fizyczne i specjalne, a dodatkowo część ataków fizycznych powoduje obniżenie Ataku tak jak pisał Konrad. Nie rozumiem dlaczego atak przeszedł przez kings shield. Chyba, że użyłaś w sukcesji (czyli np 2 rundy pod rząd) to szansa, że Kings shield zadziała spada drastycznie.
Niektóre ataki mogą wciąż przez nią przejść (np. Feint), ale nie flame charge.
Atak mu wyszedł (nawet nie używał go w poprzedniej turze) sama byłam tym zdziwiona. Zwłaszcza że już zdarzało mi się atakować działający King's Shield tym ruchem (ze znanym skutkiem). Wiem na jakich zasadach działa ten ruch - trzeba wiedzieć czego może użyć przeciwnik.
Muszę zadać to noobowskie pytanie, bo pomimo nauki mi wierci dziurę w brzuchu:
Vivillon - czy jeżeli matka jest np. Modern Pattern, a ojciec Archipelag, a jesteśmy w regionie Continental-> Jakie będą skrzydła dziecka?
Wzór na skrzydłach nie jest zależny od rodziców, tylko od strefy klimatycznej (regionu), którą masz ustawioną w 3DSie. Wzór jest stały dla każdego save'a i nie zmieni się nawet jeśli będziesz używać rodziców z całego świata. Zmiana strefy w ustawieniach konsoli również nic nie da. Na jednym savie zawsze wykluje się taki sam pattern.
prościej mówiąc, jesteś w strefie Continental, zawsze bedzie ci się wykluwał Continental.
Dobrze mają ci z 2 grami - Zmieniasz lokalizację, zaczynasz grać na grze "pobocznej", łapiesz robala, wysyłasz do głównej, kasujesz save, zmieniasz lokalizację i tak w kółko Big Grin
Czyli nici z 5IV Shiny IceSnow Pattern Vivillona bez pomocy kogoś z zewnątrz Sad
Ech... A to jeszcze jedno pytanie:
Gdzie odnawia się Prism Scale- czytałem gdzieś, że item jest odnawialny(Nawet chyba gdzieś tutaj na forum), ale w żadnej z dwóch lokacji gdzie go zebrałem nie było go już więcej razy.
W Pokemon Village masz szansę trafić na Prism Scale w trzęsących się koszach, jednak trzeba mieć trochę szczęścia, kolejny sposób to posiadanie Pokemona z levelem 51+ i zdolnością Pickup, szansa = 1% Wink
Przekierowanie