Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak Smile ja walczyłem nawet z 5 raz Smile [w nocy]
(12.10.2013 19:26)fildzio20 napisał(a): [ -> ]
(12.10.2013 15:25)Brookens napisał(a): [ -> ]Skrelpa złapiesz na wędkę w okolicach zachodniego wybrzeża Kalos. A samą wędkę dostać można w mieście z 4 odznaką.
Ja mam inne pytanie - Wyczaił już ktoś gdzie jest Move Reminder?

No pewnie... wystarczy obszukać miasto i domy(za przeproszeniem) leniwcu.
W Dendemille Town. W jednym z domów jest staruszek i staruszka i staruszek to Move deleter a staruszka Move remember. Rozumiesz?

Nie, że domagam się zwrotów iście grzecznościowych, ale nie rozumiem za Chiny tego oburzonego tonu. Ale cóż, tak to jest jak się przerw w graniu nie robi.

Dziękuję poza tym za odpowiedź , jeszcze tam nie doszedłem.
(12.10.2013 20:52)Brookens napisał(a): [ -> ]
(12.10.2013 19:26)fildzio20 napisał(a): [ -> ]
(12.10.2013 15:25)Brookens napisał(a): [ -> ]Skrelpa złapiesz na wędkę w okolicach zachodniego wybrzeża Kalos. A samą wędkę dostać można w mieście z 4 odznaką.
Ja mam inne pytanie - Wyczaił już ktoś gdzie jest Move Reminder?

No pewnie... wystarczy obszukać miasto i domy(za przeproszeniem) leniwcu.
W Dendemille Town. W jednym z domów jest staruszek i staruszka i staruszek to Move deleter a staruszka Move remember. Rozumiesz?

Nie, że domagam się zwrotów iście grzecznościowych, ale nie rozumiem za Chiny tego oburzonego tonu. Ale cóż, tak to jest jak się przerw w graniu nie robi.

Dziękuję poza tym za odpowiedź , jeszcze tam nie doszedłem.

Proszę żebyście nie spamowali tego postu.
1. Nie był to niegrzeczny ton(przynajmniej nie pisałem go w tym celu) tylko raczej bardziej... taki żeby cię pobudzić do myślenia i działaniaBig Grin.
2. Co do przerw to rzeczywiście nie robięBig Grin, ale to nie przez to, co więcej już nawet się nie denerwuje jak mi pokonają pokemonaTongue.
3. W formie podziękowań, najlepszy będzie CherishBig Grin.

Mam pytanie:
Ktoś znalazł już może TM'y Earthquake albo chociaż Dig? Jestem przed ósmą odznaką i przydałyby mi się.
czy małe drzewko duch, ewoluuje w większe drzewko duch poprzez wymianę? Jeśli nie, to w jaki magoczny sposób małe drzewko duch ewoluuje w większe drzewko duch?
(12.10.2013 22:35)ZZAZZ napisał(a): [ -> ]czy małe drzewko duch, ewoluuje w większe drzewko duch poprzez wymianę? Jeśli nie, to w jaki magoczny sposób małe drzewko duch ewoluuje w większe drzewko duch?

Tak, ewoluuje poprzez wymianę.
Gdzie znajdę lucky egg ? Smile
(12.10.2013 22:19)fildzio20 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie:
Ktoś znalazł już może TM'y Earthquake albo chociaż Dig? Jestem przed ósmą odznaką i przydałyby mi się.
Tutaj znajdziesz wszystkie lokacje.
Earthquake TM 26 -Route 22
Dig TM 28 -Shalour City PokéMart
(13.10.2013 4:59)bartek212701 napisał(a): [ -> ]Gdzie znajdę lucky egg ? Smile

Coumarine Hotel
(12.10.2013 20:44)xyzfan napisał(a): [ -> ]Czy komuś udało się złapać Mareepa? (Wg serebii jest na route 12, ale pomimo dłuuugich poszukiwań nie udało mi się na niego natrafić).

Ja 2 razy spotkałem stado i w końcu 1 sobie złapałem, tak na route 12, po wyjściu z miasta w takiej ogrodzonej trawie
Niektóre poki mają tendencję do występowania tylko w stadach = proponuje użyć miodu albo ataku Sweet Scent, które przyciągają stada pokemonów
Żeby mieć ciasta do karmienia w pokemon amie trzeba coś zrobić??
@SuperKuper, ciastka możesz zdobyć grając w gry w Pokemon Amie. c;
Gdzie na początku gry są kamienie fire, water, leaf? Kupowałem gdzieś i nie mogę znaleźć teraz ;0
(13.10.2013 11:21)Red napisał(a): [ -> ]Gdzie na początku gry są kamienie fire, water, leaf? Kupowałem gdzieś i nie mogę znaleźć teraz ;0

W Lumiose City są do kupienia bodajże.
Jak zdobyć przepustkę do Power Plant?
Przekierowanie