Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja też dostałam jedną legendę z Fly. Myślę, że może można je wysłać wtedy, kiedy ktoś ich szuka, ale już nie wystawić samemu.
Czemu Serena nie chce ze mną walczyć w Kiloude city? Zrobiłem wszystko, raz jej tylko odmówiłem niechcący, czy to ma jakiś wpływ? Mówi: when we first set off on our journey
I thought it was really important how diffrent i was from everyone else. But that doesn't really matter, does it?
Of course I'm different from others. I'm the only me
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to jest Effort values i jak się to robi.Dzięki z góry
(15.01.2014 19:33)Amphi napisał(a): [ -> ]Czemu Serena nie chce ze mną walczyć w Kiloude city? Zrobiłem wszystko, raz jej tylko odmówiłem niechcący, czy to ma jakiś wpływ? Mówi: when we first set off on our journey
I thought it was really important how diffrent i was from everyone else. But that doesn't really matter, does it?

Chodzi Ci o walkę z rywalem po pokonaniu E4? Brałeś udział w walkach w Battle Maison?
(15.01.2014 19:52)Staraptor1999 napisał(a): [ -> ]Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to jest Effort values i jak się to robi.Dzięki z góry

Tu masz poradnik. Rozdział pierwszy, powinno pomóc Smile
Cytat:Ja też dostałam jedną legendę z Fly. Myślę, że może można je wysłać wtedy, kiedy ktoś ich szuka, ale już nie wystawić samemu.
Próbowałem i tak, też nic z tego, ciągle mnie to nurtuje
(15.01.2014 18:06)Antos napisał(a): [ -> ]Właśnie kompletuje wszystkie legendy dostępne z PokeBanku i za Zekroma otrzymałem Reshirama znającego Fly, dziwna sprawa, przecież nie można przesyłać pokemonów znających HM, próbowałem wystawić go na GTS oraz jako odpowiedź na ofertę innego gracza - bezskutecznie. Samo Fly nie jest problem (wiadomo Move Deleter), ciekawi mnie jednak jak to możliwe, że ten pokemon znalazł się u mnie.

Da się wysłać Pokemona z HM tylko jeśli jest w boxie, jeśli jest w party to nie puści, sprawdzałem to właśnie na WT i rzeczywiście tak jest.

Edit :
Na GTSie to samo, puści z HM jeśli oferujemy poka z boxa.
(15.01.2014 19:52)Staraptor1999 napisał(a): [ -> ]Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to jest Effort values i jak się to robi.Dzięki z góry

Polecam ten poradniczek o Effort Values.
(15.01.2014 20:03)VersusMe napisał(a): [ -> ]
(15.01.2014 19:33)Amphi napisał(a): [ -> ]Czemu Serena nie chce ze mną walczyć w Kiloude city? Zrobiłem wszystko, raz jej tylko odmówiłem niechcący, czy to ma jakiś wpływ? Mówi: when we first set off on our journey

Chodzi Ci o walkę z rywalem po pokonaniu E4? Brałeś udział w walkach w Battle Maison?

Tak robiłem wszystko, tylko raz jej chyba powiedziałem nie, albo coś, ale tak to nie walczyłem z nią w tym dniu i nie moge o dziwo :/
Focha strzeliła Big Grin
Spróbuj innego dnia - można walczyć z rywalem jeden raz dziennie - nie przestawiaj zegara, poczekaj, a powinno być dobrze .
(16.01.2014 20:22)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Focha strzeliła Big Grin
Spróbuj innego dnia - można walczyć z rywalem jeden raz dziennie - nie przestawiaj zegara, poczekaj, a powinno być dobrze .

Jeśli to nie podziała, udaj się ponownie do Battle Maison i wygraj tam jakiś pojedynek. Jeśli i to nie pomoże, nie wiem…
Czy ktoś może mi powiedzieć, czym jest takie małe niebieskie kółeczko w prawym dolnym rogu przy ikonce Pokemon? Zanim się jeszcze włączy grę. I mam grę na cartridge, nie z eShopu, czy jakkolwiek to się mówi.
(18.01.2014 17:20)MiniJusta napisał(a): [ -> ]Czy ktoś może mi powiedzieć, czym jest takie małe niebieskie kółeczko w prawym dolnym rogu przy ikonce Pokemon? Zanim się jeszcze włączy grę. I mam grę na cartridge, nie z eShopu, czy jakkolwiek to się mówi.

A pobrałaś najnowszy update gry? Bo wydaje mi się, że właśnie może o to chodzić, o aktualizację wersji.
Albo masz do odebrania w Pokecenter itemy wygrane na Global Linku, ja tak miałem.
Mam 1.2 wersję.
Przedmiotów do odebrania nie miałam.
Aczkolwiek, sprawdziłam Holo Caster i miałam dwie niesprawdzone wiadomości, o Rating Battle i Torchicu. Po włączeniu obu, niebieskie kółeczko zniknęło.
Przekierowanie