Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A dokładniej Secret Super Training, który jest odblokowywany gdy używasz Poka z max. EV.
Masz TU rozpiskę który SST daje jaki stone, oczywiście żeby go zdobyć trzeba uzyskać najlepszy wynik.
Ja sun i moon stonam legendy zdobywam. Daje np. Yvetalowi Sunn stone i wrzucam na GTS za Entei. I mam Entei'a.
Bleck - Czego ty nie robisz ^^ Jak tak zdobywasz legendy na lewo i prawo to się podziel z kolegą, bo te Coat'y w ogóle nie działają Tongue
Dzięki darkray, myślałem, że można zdobyć tam tylko leaf fire water shiny i dawn stony, a tu niespodziankaSmile.
Ja na początku tych przemian, które nie miałam poprzez brakujące stony wymieniałam na gtsie za poki z safari, najlepiej mi szedł tyragoue. Z chęcią wykorzystam jednak metodę naszego magika Blecka ;D co do innych legend, bo o ile scythery za maskotki x/y idą, to z resztą jest już mozolnie. Szkoda, tylko, że nie mam żadnego clefairy w freind safari, łażenie po glittering cave z motylkiem mnie wykańcza psychicznie...

Po 2 h są pierwsze owoce, Raikou jest ;p
Jak zdobyć Wszystkie rodzaje Vivillona? .3.
Sun stone'y podnoszą też poki które mają ability Pickup. Ja mam ich od cholery, mogę oddać za jakieś bankmony Wink

Magda, wymieniać się z zagramanicznymi i szukać na GTSie, chociaż tam za wszystko co nie japońskie chcą legendy (; ja też trochę mam z WT. Mnie skompletowanie kolekcji zajęło jakieś 2 tygodnie, wymieniałam się głównie na /vp/.
Trade, trade i jeszcze raz trade. Kolor skrzydeł zależy od regionu w którym się wykluł. Na GTS najłatwiej wymienić.
Cześć, nie umiem odebrać streetpassa w Pokemon X/Y. Czy ktoś wie jak to zrobić?
musisz wejsc w pss i tam holocaster masz i tam patrzysz
Gdzie jest pokemon z gts ?
(11.01.2014 7:11)Casper napisał(a): [ -> ]Gdzie jest pokemon z gts ?

Eeee, a wiesz w ogóle co to jest GTS? To- GlobalTradeStation. Jest on takim targiem pokemonów. Wystawiasz swojego i mówisz kogo za niego chcesz, albo szukasz jakiego chcesz i jak znajdziesz to dajesz osobie poka, którego chce. Tak przynajmniej teorii, bo nigdy z tego nie skorzystałemTongue.
wiem co to jest pytałem się gdzie poki które dostałem za wymiane są bo nie mogę ich znaleść w boxach..
(11.01.2014 7:11)Casper napisał(a): [ -> ]Gdzie jest pokemon z gts ?

Jeśli udało ci się wymienić Poka, to wyląduje on w Party, chyba że masz je zapełnione, w takim wypadku musisz sprawdzić w Boksie.
Casper, pok zajmuje miejsce tego pokemona, którego ty wystawiłeś.

Więc jeżeli wystawiłeś np. Luvdisca z boxa numer 3, ze slota piątego, to po wymianie znajdziesz swojego nowego pokemona dokładnie tam.
Przekierowanie