Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(4.01.2014 22:01)siwy napisał(a): [ -> ]jest 20:53 a garchompite nie ma ;c
Bo to nie działa tak, że od ósmej wieczorem pojawiają się Stony. To trochę bardziej skomplikowane. O 20. musisz wejść w interakcję z tym kryształem, przy którym Sycamore ci upgrade'ował Mega Ring (miasto na A bodajże, nie pamiętam Tongue). Wtedy dopiero ruszasz na łowy kamyków. I tak codziennie.

Tak to przynajmniej zrozumiałem z opisów w internetach. Jeśli totalnie się mylę, poprawcie mnie, nie chciałbym kolegi wprowadzić w błąd Smile
(5.01.2014 1:16)Sky napisał(a): [ -> ]
(4.01.2014 22:01)siwy napisał(a): [ -> ]jest 20:53 a garchompite nie ma ;c
Bo to nie działa tak, że od ósmej wieczorem pojawiają się Stony. To trochę bardziej skomplikowane. O 20. musisz wejść w interakcję z tym kryształem, przy którym Sycamore ci upgrade'ował Mega Ring (miasto na A bodajże, nie pamiętam Tongue). Wtedy dopiero ruszasz na łowy kamyków. I tak codziennie.

Tak to przynajmniej zrozumiałem z opisów w internetach. Jeśli totalnie się mylę, poprawcie mnie, nie chciałbym kolegi wprowadzić w błąd Smile

Jest tylko jeden upgrade.
No to można jeszcze dodać walory kolekcjonerskie Big Grin Np. Male Kangaskhan jest wart około 10-15 legend Big Grin (Troll)

A tak serio - np. Togepi samiczka jest bardziej ceniona niż samiec, jako że jest trudniej dostępna(małe szanse).

Co do MegaStone- Sprawdzałeś na cofniętym czasie czy czekałeś grzecznie 24h?
Bleck albo ktoś inny przy pomocy itema dającego szczęście + wbicie około 44 lvl mój togepi dalej nie ewoluuje w togetic why Big Grin?
(5.01.2014 1:19)Bleck napisał(a): [ -> ]Co do MegaStone- Sprawdzałeś na cofniętym czasie czy czekałeś grzecznie 24h?

Posta napisał o 20:53(21:01 czasu valhallowego) więc raczej czekał.
(5.01.2014 1:29)Casper napisał(a): [ -> ]Bleck albo ktoś inny przy pomocy itema dającego szczęście + wbicie około 44 lvl mój togepi dalej nie ewoluuje w togetic why Big Grin?

Może nadal za niski poziom szczęścia. Zabierz go do masażysty, daj Colorful Juice do wypicia, jeździj w kółko Prism Tower... Powinien ewoluować. Smile

Cytat:Bleck napisał(a):
Co do MegaStone- Sprawdzałeś na cofniętym czasie czy czekałeś grzecznie 24h?

Posta napisał o 20:53(21:01 czasu valhallowego) więc raczej czekał.

To też właśnie może być wina, że niektóre informacje są na konsoli zapisywane, inne na kartridżu... Cofnij czas na konsoli i zobacz(nie łącz z netem konsoli)
Lub opuść i wróć w to miejsce - Kamień nie pojawi się jeśli będziesz tam czekał - Trza opuścić lokalizację i tam wrócić, wtedy powinien się pojawić (O ile Prof. ulepszył ci "pierścień").
wiecie moze jak zawalczyć z kimś 6v6 ? bo rating tylko 3vs3 chyba można..?
Musisz mieć dodaną osobę jako frienda lub wyłowić Passerby. I am masz do wyboru "Normal Rules" czyli 6v6.
Akurat podepnę się pod temat. Mam tylko nadzieję, że to podchodzi pod ten Help Center Tongue
Przykładowa sytuacja: W Dexie nie mam ani Onixa, ani Steelixa. Ktoś mi wysyła tego pierwszego z metal coat, więc naturalnie Pok ewoluuje po otrzymaniu.
Czy będę miał wtedy wpisy w Dexie i o Onixie, i o Steelixie, czy tylko o tym drugim?
Będziesz miał wpis poka zarówno przed jak i po ewolucji Smile
Jak działa ten "Save transwer tool" (czy jakoś tak)? bo domyślam się, że zapisuje save'a z gry na karcie SD, ale czy po użyciu go gra jest zrestartowana? jak potem użyć tego save'a? i czy nic się z nim nie stanie (w sensie że może być przechowywany ile chcę czy po jakimś czasie zniknie lub wystąpi zagrożenie że np. stracę jakiegoś pokemona?)?
Save Transfer Tool służy do przenoszenia save'a z catridga do gry którą pobrałeś z e-shopu, zostaje on następnie całkowicie usunięty z catridga, i już nie będziesz mógł tej operacji cofnąć. Wątpię że ten save będzie leżał luzem na karcie, raczej zostaje jakoś wkodowany w grę, więc nic się z nim na pewno nie stanie.
Mam pytanko- jak jest możliwe uzupełnienie dexa skoro na przygodę są tylko dwa sun stoney!? Czy można je gdzieś jeszcze zdobyć oprócz na 13 i shalour?
Fildzio20 - super trening
Przekierowanie