Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(3.01.2014 18:09)Hiruko napisał(a): [ -> ]Ludzie, kupiłem 3DS-a i Pokemon Y, mam w końcu pasującą 8 gigową karę SD i wyskakuje komunikat przy kliknięciu na Pokemony "This Game Card could not be read" Pomocy!!

gra z innego regionu niz konsola
I co, jedyna możliwość, nowa gra lub konsola?
no tak
Dzięki :c
A propos karty sd, save z pokemon x/y zapisuje się na karcie czy na kartridżu? Zastanawiam się nad kupnem pojemniejszej karty i nie chciałabym stracić zapisanego stanu gry.
(3.01.2014 18:33)shiki napisał(a): [ -> ]A propos karty sd, save z pokemon x/y zapisuje się na karcie czy na kartridżu? Zastanawiam się nad kupnem pojemniejszej karty i nie chciałabym stracić zapisanego stanu gry.

Jeśli masz wersję cyfrową, to na karcie SD; jeśli masz grę na karcie, wydaje mi się, że stan zapisze się na kartridżu (choć mogę się mylić).
Mam wersje na katridżu, spróbuje poeksperymentować na przykładzie innej gry w takim razie.
gdzie znajde tm scald?
W Couriway Town w hotelu rozmawiasz z facetem po prawej stronie od recepcji.
Jak się zdobywa dodatkowe boxy u PC bo widziałem że ludzie maja po 20 boxów ^^
#edit czy z friend safari chansey może dać lucky egg ?
Tak, możesz złapać chansey z lucky egg w FS.
A boksy dodatkowe dostajesz w miarę wypełniania tych starych.
Ostatnio znikają z mi z konta megastony czego to może być wina? ostatnio właśnie poszukiwałem alakzaite który zebrałem już jakiś czas wcześniej patrzę do plecaka po boxach dla poków nie ma ale sobie pomyślałem że niechcący dałem jakiemuś pokowi do trzymania a potem go wymieniłem tym razem jednak dziś zebrałem garchompite dałem go mojemu garchompowi normalnie (chyba zapisałem grę) i wyłączyłem.Po kilku godzinach znów wszedłem do gry włączam walkę wi-fi wystawiam mojego garchompa i nie mam możliwości wyewolułowania go... poszedłem jeszcze raz na vicory road po garchompite myśląc że zapomniałem zapisać grę podchodzę do miejsca z garchompitem niestety go tam nie ma ale obok leżał pp up którego wcześniej zebrałem !!! zdziwiony patrzę jaki item ma garchomp posiada on soft sand który mu dałem wcześniej...dodam jeszcze że po pierwszym zebraniu garchompite zagrałem walkę wi fi podczas której kuzyn dla żartu wyłączył mi konsolkę wątpię ale może to ma jakiś związek?
Wcale Ci nie znikają, sam zaznaczyłeś że z Alakazite się pomyliłeś, a potem jednak musiałeś nie zapisać stanu gry bo sam przyznajesz że PP Up tam leżał mimo że go zebrałeś a Garchompite pojawia się między 8-9 w nocy, podejdź tam jeszcze raz o tej porze i na pewno będzie.
(4.01.2014 15:46)Darkray napisał(a): [ -> ]Wcale Ci nie znikają, sam zaznaczyłeś że z Alakazite się pomyliłeś, a potem jednak musiałeś nie zapisać stanu gry bo sam przyznajesz że PP Up tam leżał mimo że go zebrałeś a Garchompite pojawia się między 8-9 w nocy, podejdź tam jeszcze raz o tej porze i na pewno będzie.

z alakazaite UZNAŁEM że się pomyliłem a z garchompem wydaje mi się że zapisałem bo chyba od razu walczyłem przez wi fi ale głowy nie dam zobaczymy o tych godzinach Smile
Przekierowanie