Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak zrobisz opcję "handicap off" to walczysz na naturalnym lvl'u. Ja tak kiedyś zrobiłem i walczyłem moimi pokami na 65 lvl'u z przeciwnikami na 100 więc lepiej z tym uważać Tongue.
Niekoniecznie muszą dostać 50lvl, jeśli będziesz grał z zasadami "no restriction" to zostaną na takim poziomie jakim są, za to nie rozumiem twojego pytania co do EV, jeśli pytasz o to czy lvl poka ma coś do EV to nie, nie ma. A co do walk WiFi to najlepiej do 50lvl, chociaż jeśli nie zamierzasz uczestniczyć w jakichś oficjalnych turniejach to nawet to nie potrzebne bo i tak Ci podwyższy do 50lvl a dobry moveset stworzysz przy pomocy TM, Heart Scale i od rodziców.

@fildzio20, Handicap jest do stwarzania sobie przewagi/utrudniania tzw. przeciwnik wygrał to ty w następnej walce dajesz "Handicap On", i wtedy np. przeciwnik może sobie wybrać tylko 4 poki max a ty 5 żeby wyrównać poziom.

@down Gonzo też się mylisz xD. lol spieranie się z Gonzem w sprawie ustawień walk, jestem na straconej pozycji

Edit.
Co do tego Handicapa to mówię tylko z mojego doświadczenia.
(2.01.2014 23:13)fildzio20 napisał(a): [ -> ]Jak zrobisz opcję "handicap off" to walczysz na naturalnym lvl'u. Ja tak kiedyś zrobiłem i walczyłem moimi pokami na 65 lvl'u z przeciwnikami na 100 więc lepiej z tym uważać Tongue.

Handicap ogranicza ilość poków, więc w single zamiast wybrać 3 wybierasz dwa, na przyklad.
Jeśli chce aby pokemon miał inną abilily to dawać everstone na niego czy nie ?
Everstone powoduje że dany pokemon nie ewoluuje. Do zmiany ability jest ability capsule.
ale przy breedowaniu mu to dać Big Grin?
Everstone sprawia, że Pok odziedziczy naturę, nie ability.
Okey już rozumiem ^^ pomieszało mi się czyli dam everstone Froakiemu ditto Destiny to od frokiego dostanie Timid a od ditto 5iv ? I ability losowe Big Grin?
Nie. Nature otrzyma od froakiego (timid w tym przypadku) ability losowe a destiny knot powoduje że 5 IV dostaje z dwóch rodziców czyli np HP i speed od froakiego a defa special defa i atak od ditto
(3.01.2014 0:52)Casper napisał(a): [ -> ]Okey już rozumiem ^^ pomieszało mi się czyli dam everstone Froakiemu ditto Destiny to od frokiego dostanie Timid a od ditto 5iv ? I ability losowe Big Grin?

Tak, od Froakiego dostanie Timid o ile ma taką naturę.
Nie, Detiny Knot wybierze losowe 5IV z 2 poków nieważne który go trzyma.
Powinni dla Ciebie stworzyć oddzielne Help Center lol
Daj spokój - Przynajmniej jest teraz co tutaj robić Big Grin
Zaraz... to handicap jest do tego?! 0_o To czyli na natural lvl robi się no restriction, tak? Dla mnie tego jest za dużo @_@
Czy da sie jakoś dać togetic AirSlash ?
Nie, dopiero gdy będzie Togekissem to możesz go nauczyć przy pomocy Move Remindera za Heart Scale. Możliwe jest też że uczy się tego ruchu sam, zaraz po ewolucji ale pewna nie jestem.
Ludzie, kupiłem 3DS-a i Pokemon Y, mam w końcu pasującą 8 gigową karę SD i wyskakuje komunikat przy kliknięciu na Pokemony "This Game Card could not be read" Pomocy!!
Przekierowanie