Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Holo pojawił ci się Lysandre? Powinien być w rozmowie z Sereną po walce w sali. Jak to było, to leć do Lumiose City, do kafejki Lysandra właśnie.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Macie jakies sposoby na zarobienie $ szybko ?
(1.01.2014 20:11)Casper napisał(a): [ -> ]Macie jakies sposoby na zarobienie $ szybko ?

Tu masz poradnik (po angielsku).
Najprościej - Restauracja LeWow, Amulet Coin, moc na kasę 3 poziomu i może pokemon z Pay Day. Wymaga to zdaje się 100.000 (lub 200.000 nie pamiętam) na wejście (po walkach oprócz zdobytej dużej kasy dostajesz grzyby warte mniej więcej tyle co wejściówka) no i oczywiście ukończenia ligi. Zakładasz pokowi amulet, odpalasz moc i zagadujesz o walkę (jeśli tylko o kasę chodzi to 2na2, jeśli chcesz wbić dodatkowo kilka, lub kilkanaście leveli innym pokom polecam walkę 3na3 rotacyjną - Poproś kogoś o moc EXP 3 poziomu i tym co będą "za tobą" podczas walki daj Lucky Egg) i walcz - Jako że między walkami nie ma przerw (choć leczenie jest) efekt nie powinien zniknąć - Opcjonalnie możesz też w trakcie takiej walki użyć Pay Day i spróbować zmieścić się w limitach (Jak mówią o 3 turach na walkę, to masz ja ukończyć w 3 - Dostaniesz więcej drogich grzybów i za każdą zaliczoną akcję (w sensie 3 rodzaje walk - 3 akcje) cena korzystania z restauracji się zmniejsza, oczywiście tylko jeśli podczas akcji zrobimy wszystko w 100% poprawnie). Kilka takich walk i już możesz szaleć w butikach w Lumiose City Big Grin
Odnośnie shiny charm, czy wpływa on też na jajeczka, czy tylko na dzicz, że tak ujmę? Wink
Cytat:It is not known if it affects breeding
Cytat z Serebii.net

Cytat:No, it does not effect the likelyhood of getting a Shiny Pokemon via Masuda Method.
In fact, it makes the wild shiny encounter rate increase to the same chance as using the Masuda Method.
Niestety bez wiarygodnego źródła.

Cytat:For example, I have a European version of X and Y, and if I get a Pokemon from Gavin in the USA, then their union has a greater chance of producing a shiny. What’s more is that if you have the key item Shiny Charm equipped the chance of getting a shiny is doubled even further, bringing it to 1 in 682.5.
Na coś takiego również trafiłem źródło:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
No ja właśnie też, nie wiadomo na czym się opierać.
W B2/W2 szansa na shiny przez jajka była dzięki temu większa, więc pewnie tutaj też, choć patrząc na to ze ponoć w XY szansa na shiny jest 2 razy większa to nie wiem czy twórcy zgodziliby się dać nam tak łatwe shiny. No cóż - miejmy nadzieje że tak Big Grin
wbijanie lvl przez expshare daje ev?
oczywiście
Otóż zakładałem właśnie konto na Global Linku ale po wpisaniu adresu dostałem informację, że ten adres jest już wykorzystany na innym koncie. Przypomniałem sobie, że jakiś czas temu (tak od niechcenia) założyłem już konto na Global Linku. Po wielu próbach dotarcia do niego udało mi się odzyskać login i hasło, jednak tam również nie użyłem tego adresu. Nie pamiętam czy oprócz tych dwóch kont kreowałem jeszcze jakieś inne w międzyczasie ale wydaje mi się że nie.
Tak więc rodzi się moje pytanie: Czy da się jakoś "zresetować" adres z Game Sync'a? a jeśli nie to co mam zrobić w takim wypadku?
albo odzyskasz hasło, albo nowy save.
Gozno czyli expisz poki na odp pokach pod ev czy jaki jest sposób na wyexpienie bez tracenia ev
Radziłbym pokerusa + odp. item zależy pod co chcesz wbijać EV. Potem po prostu znajdź hordę z pasującymi ci EV'ami (Sweet Scent + atak obszarowy - Venusaur z Petal Blizzardem się świetnie nadaje) i wbijaj je. Wbić level bez nabijania EV ci się nie uda (Nie wiem jak to działa z cukierkami), ale zawsze możesz potem usunąć EV'y i trenować je od nowa (Jagody lub odpowiedni sok).
dziekuje a masz listę z pokami 6gen ev ?
Przekierowanie