Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie: gdzie można złapać Skrelp'a? c; Właśnie zdobyłam czwartą odznakę i nie mam pojęcia, czy przypadkiem nie przegapiłam lokalizacji w której się pojawia...
A skrelpa to nie czasem w wodzie? Big Grin W tym budynku z akwariami dawali wędkę.
Skrelpa złapiesz na wędkę w okolicach zachodniego wybrzeża Kalos. A samą wędkę dostać można w mieście z 4 odznaką.
Ja mam inne pytanie - Wyczaił już ktoś gdzie jest Move Reminder?
Na jakich levelach mniej więcej ma poki Korrina [3 gym, walczący bodajże]? Big Grin Chce tylko wiedzieć, czy mogę prosto z mostu lecieć na liderkę, czy muszę expić xD. Więc podajcie tylko mniej więcej a nie dokładnie jaki pok na jakim levelku (;.
Agor najlepszym pokemonem jest 32 Hawlucha.

Wyczaił ktoś lokacje tm'ów?
Poki z poprzednich generacji mogę przesyłać tylko przez Pokemon Bank? Jeżeli tak to wiadomo kiedy on rusza?
(12.10.2013 16:31)jakubd napisał(a): [ -> ]Poki z poprzednich generacji mogę przesyłać tylko przez Pokemon Bank? Jeżeli tak to wiadomo kiedy on rusza?
Tak, to jedyny sposób. Będzie dostępny pod koniec grudnia.
Ma ktoś pojęcie jak zdobyć Tyranitarite/Aggronite? Mają być niby w Cyllage City Gymie, ale nie mam pojęcia gdzie dokładnie, a niestety, nie da się w środku użyć Hidden Machine /:. Może trzeba poczekać na jakieś wydarzenie?
Mam pytanie jestem przed 3 odznaką, czy przypadkiem nie ominąłem Fly, czy jest on do zdobycia później?
Gdzie można złapać Helioptile?
(12.10.2013 18:10)macias napisał(a): [ -> ]Gdzie można złapać Helioptile?

Na Route 9.
Do wszystkich pytających "Gdzie mogę złapać [nazwa pokemona]?". Serebii zaktualizowało już pokedex X/Y z lokacjami.
(12.10.2013 15:25)Brookens napisał(a): [ -> ]Skrelpa złapiesz na wędkę w okolicach zachodniego wybrzeża Kalos. A samą wędkę dostać można w mieście z 4 odznaką.
Ja mam inne pytanie - Wyczaił już ktoś gdzie jest Move Reminder?

No pewnie... wystarczy obszukać miasto i domy(za przeproszeniem) leniwcu.
W Dendemille Town. W jednym z domów jest staruszek i staruszka i staruszek to Move deleter a staruszka Move remember. Rozumiesz?
Jak przejśc te lodową jaskinie ? Czy ja musze łapać piloswine'a ? a potem mieć mammoswine'a ? :/

jak tak,to gdzie zdobyć ten ancient power ?

ogarnąłem Big Grin
Czy komuś udało się złapać Mareepa? (Wg serebii jest na route 12, ale pomimo dłuuugich poszukiwań nie udało mi się na niego natrafić).
Przekierowanie