Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziękuje mam jeszcze takie pytanie wiem że strasznie zielone ale co tam ^^ a więc czy jest jakiś sposób na uzyskanie z jajka takiej samej abilitki jak rodzić np. Ditto+chimchar z blaze czy będzie on miał blaze na 100% czy nie i czy da sie jakoś te 100% uzyskać?
z tego co wiem to nie ma pewnego sposobu na przekazanie ability dziecku.
Naprawdę dzięki dziś dostaje swoją grę wraz z konsolką i chciałem się trochę doinformować ^^.

@EDIT
Jeszcze pytanie w jakim mieście mogę ożywić skamielinę Smile>
Ambrette Town - taka nadmorska mieścina.
Podążając za questam dojdziesz tam bo i tak musisz odwiedzić laboratorium w tym mieście.
TO jest między 2 a 3 odznaką ;]
Koło laboratorium idąc w prawo wejdziesz na route 9 na koncu jest jaskinia w której możesz zdobyć większość skamielin używając rock smash na kamieniach tam.
Jak mogę zbreedować takie pokemony jak np. Pichu, Munchlax itd
? Podobno jakichś przedmiot, ale jaki? Ktoś by wytłumaczył?
Z tego co wiem to do pichu nie potrzebujesz żadnego itema,natomiast do munchlaxa potrzebujesz aby twój snorlax trzymał Full Incense. Itemy do breedingu znajdziesz jeśli się nie mylę w Coumarine City. Reszte zobacz na serebi lub bulbapedii.
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/F...ll_Incense
Baby Pokemon tak określane. Breedowane z/bez odpowiedniego przedmiotu. Ewoluujące przeważnie dzięki wysokiemu poziomu szczęścia. Pichu: oddane Pikachu do DayCare nie muszą nic trzymać. Breedowanie Pikachu zapewni Ci 100% pewności że z jajka wykluje się Pichu. Tak samo:
Clefairy -> Cleffa,
Jigglypuff -> Igglybuff,
Jynx -> Smoochum,
Electabuzz -> Elekid,
Magmar -> Magby.

Następne dzieciaczki otrzymasz gdy jeden z oddanych rodziców będzie posiadał odpowiednie itemy i tak:
Sea Incense trzymany przez Marilla -> Azurill
Lax Incense trzymany przez Wobbuffeta -> Wynaut
Rose Incense trzymany przez Roselia -> Budew
Pure Incense trzymany przez Chimecho -> Chingling
Rock Incense trzymany przez Sudowoodo -> Bonsly
Odd Incense trzymany przez Mr Mimea -> Mime Jr
Luck Incense trzymany przez Chansey -> Happiny
Full Incense trzymany przez Snorlaxa -> Munchlax
Wave Incense trzymany przez Mantine -> Mantyke
Ewentualnie gdy posiadasz 3x Tyrogue.
Kiedy Attack > Defense Tyrogue przy wbiciu 20levela ewoluuje w Hitmonlee, Attack < Defense; Hitmonchan, Attack = Defense; Hitmontop.
Dziś a dokładniej za jakąś godzinę może 2 przyleci konsola wraz z Pokemonami i mam pytanie czy będzie się coś ściągać zanim będę mógł grac ? (zielony)
(31.12.2013 14:58)Casper napisał(a): [ -> ]Dziś a dokładniej za jakąś godzinę może 2 przyleci konsola wraz z Pokemonami i mam pytanie czy będzie się coś ściągać zanim będę mógł grac ? (zielony)
Jeśli będziesz grał bez połączenia z internetem to nie ale jeśli chodzi o multi to z tego co pamiętam tylko Patch v1.2
Casper -
Zanim się rzucisz na gry weź na spokojnie oglądnij konsolę zapoznaj się z nią, zrób sobie profil, podłącz do wi-fi jak masz w domu. Sprawdź wszystkie aplikacje, które tam masz. Stwórz własne Mii w odpowiedniej aplikacji.
Wejdź na nintendo eshop, zrób konto stwórz nintendo ID network, ściagnij sobie patch do pokemon X/Y z neta (1.2), dzięki temu będziesz spokojny, że gra Ci nagle nie zgubi sejwa jak to się niektórym przydarzyło.
Nie wiem jak wy, ale ja zawsze jak mam jakiś nowy sprzęt właśnie to robię. Podobnie z PC nie instaluje gry na początku, tylko sprawdzam system, łączę z netem, ściągam programy jakie uważam za przydatne.Potem Ci coś umknie..
Dzięki za porady ^^ mam pytanie co i gdzie można kupic za heart scale i co kupować za te pokemiles
Za Heart Scale możesz przypominać pokemonom różne ruchy których mogli się nauczyć na wcześniejszych levelach u Move Remindera w Dendemille Town, a za Pokemiles kupuj to co Ci najbardziej potrzebne, chociaż nic konkretnego w ofercie za to nie ma
Ja na razie wolę Pokemiles zbierać, jak Global Link ruszy pełną parą przydadzą się do zdobywania ciekawszych itemów. Jedyne itemy jakie kupowałem to PP up albo Heartscale.
Żeby wymienić pokemiles potrzebujesz konto na global linku:
http://3ds.pokemon-gl.com/ - tu jest adres.
Jeśli masz zamiar grać z innymi po sieci to się ze sklepiku milowego przedadzą PP Upy, tak to nie ma nic ciekawego.
Cześć, mam problem. Zdobyłem siódmą odznakę i nie wiem, co dalej. Pamiętam rozmowę z Sereną ale już po niej grę zapisałem... Pomocy Sad
Przekierowanie