Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A czy przez super training można zdobyć Shiny Stone? Pożądam Togekissa a ten znaleziony przy ranczu ze Skiddami już zużyłam na Florges Sad
Z super treningu mozna dostać: Sun, Moon, Dawn, Dusk i Shiny Stony
Można też zdobyć: fire, leaf, water i thunders tony w supertreningu.
Popatrz tutaj:
http://www.serebii.net/xy/supertraining.shtml

Ja mam pytanie z innej beczki. Mam niemiecką wersje Soulsilver dopiero jestem około 3 odznaki (nie wiem co się stało z moim starym sejwem ;/) próbowałem już przesłać część poków do Black2, używam instrukcji z Serebii, pobieram program włączam... i wyskakuje mi wiadomość, że mam nieodpowiedni kartridż. Dlaczego tak się robi? Czy wersja językowa ma znaczenie? Czy może najpierw muszę zakończyć grę w soulsilver by móc przesłać? (w black 2 zakończyłem już grę)
Shiny stone jest przy Roserade - Ogólnie kamienie dostajemy za pokonanie poka co wymaga go do ewolucji, wyjątkiem są Fire, Grass, Water i Thunder stone.
(29.12.2013 4:19)johanna napisał(a): [ -> ]A czy przez super training można zdobyć Shiny Stone? Pożądam Togekissa a ten znaleziony przy ranczu ze Skiddami już zużyłam na Florges Sad

Potrzebujesz kamień do ewolucji? Chętnie się podzielę Wink.
(29.12.2013 14:17)Yamibi napisał(a): [ -> ]Ja mam pytanie z innej beczki. Mam niemiecką wersje Soulsilver dopiero jestem około 3 odznaki (nie wiem co się stało z moim starym sejwem ;/) próbowałem już przesłać część poków do Black2, używam instrukcji z Serebii, pobieram program włączam... i wyskakuje mi wiadomość, że mam nieodpowiedni kartridż. Dlaczego tak się robi? Czy wersja językowa ma znaczenie? Czy może najpierw muszę zakończyć grę w soulsilver by móc przesłać? (w black 2 zakończyłem już grę)

Tak, musisz mieć ukończone oby dwie wersje o ile się nie mylę c:
Czy ktoś chciałby oddać mi jakąś niedostępną przed Pokemon-Bankiem legendę? Nie mam zbytnio co dać w zamian - z legend mam tylko Zygade'a. Mam jednak nadzieję, że ktoś mi pomoże w uzupełnieniu dexa o legendy Smile
Rafi jak tylko wejdzie Pokebank mogę Ci pożyczyć legendy na tyle by twój pokedex je zarejestrował (potem oddasz) Nie mam ich wszystkich ale zawsze coś.
Poszukuję Gliscora! Kto chce się wymienić, niech pisze na priv.
Nie możesz sam go wyewoluować z Gligar'a? Wiesz Battle mansion, Razor Fang, noc, te sprawy - Wcale to nie zajmuje tak wiele czasu Big Grin
Battle mansion z tego co pamiętam 48BP i razor claw jest Twój. Sam korzystałem przy Sneasel'u szybko idzie Wink.
(29.12.2013 21:14)VersusMe napisał(a): [ -> ]Battle mansion z tego co pamiętam 48BP i razor claw jest Twój. Sam korzystałem przy Sneasel'u szybko idzie Wink.

Ewolucyjne są po 32 Wink
(29.12.2013 21:45)Gonzo napisał(a): [ -> ]
(29.12.2013 21:14)VersusMe napisał(a): [ -> ]Battle mansion z tego co pamiętam 48BP i razor claw jest Twój. Sam korzystałem przy Sneasel'u szybko idzie Wink.

Ewolucyjne są po 32 Wink
Itemy dla Magmara, Electabuzza, Rhydon'a, Dusclops'a czy Porygona oczywiście po 32 ale razor claw i razor fang po 48 ^^. Źródłem mej wiedzy http://www.serebii.net/xy/battlemaison.shtml Big Grin.
Witam jestem nowy na forum i mam kilka pytań do was mam nadzieje że mi pomożecie a mianowicie :
1. Tm'y w pokemon x/y się kończą ?
2. Czy długo zajmuje przejście gry (dojście do E4)
3. Co to jest te Wonder Trade
Z góry dziękuje ^^
1. Tak jest ich tylko 100. Ale są wielokrotnego użytku
2. Przechodziłem 4 razy poza pierwszym w którym trochę próbowałem znajdować to plus minus 18h speed runa
3. Wyznaczasz swojego pokemona który idzie w eter a w zamian dostajesz od innego gracza innego pokemona. Dostajesz losowo więc są szanse na jakieś fajne okazy tak samo duże jak na crap.
Przekierowanie