Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(25.12.2013 2:24)stosiek223 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie: Czy za pomocą Pokemon Banku będzie można przesłać poki z Diamond od Y?

tak, jeśli prześlesz te pokemony najpierw do gier 5 generacji, czyli b/w/b2/w2
Hej mam dwa pytania:
1. Kupiłam sobie nową grę i zastanawiam się, czy jak wyjmę kartę gry z pokemon X i wsadzę inną np. pokemon Y i zacznę w nią grać, to zapis z pokemon X mi się skasuje? Gdzie w ogóle są te sejv'y przechowywane?
2. Czytałam na jakiejś stronie, że niby jak wykluje ci się jeden pokemon shiny np. pikachu, to więcej shiny pikachu ci się nie wykluje. Wiecie może, czy to prawda?
1. Będziesz miała 2 sejwy. Jeden od X i drugi od Y. Sejwy są przechowywane albo na cartridge'u albo na karcie SD, zależy od gry.

2.Nie, raczej nie.
(25.12.2013 14:08)Clare napisał(a): [ -> ]Hej mam dwa pytania:
1. Kupiłam sobie nową grę i zastanawiam się, czy jak wyjmę kartę gry z pokemon X i wsadzę inną np. pokemon Y i zacznę w nią grać, to zapis z pokemon X mi się skasuje? Gdzie w ogóle są te sejv'y przechowywane?
2. Czytałam na jakiejś stronie, że niby jak wykluje ci się jeden pokemon shiny np. pikachu, to więcej shiny pikachu ci się nie wykluje. Wiecie może, czy to prawda?

ad 1.
Możesz spokojnie zacząć grać w Y, sejw się nie usunie. Zapisy są chyba przechowywane na kartridżach, choć mogę się mylić.
ad 2.
Bujda.
Nie mogę się dostać do eShopa, wyskakuje mi jakiś error :c. Wie ktoś w czym może tkwić problem?
Tak. eShop jest dziś nieczynny, po prostu. Maintenance, czy cuś.
http://www.nintendo.com/consumer/network...status.jsp tutaj możesz sprawdzić "Current Network Status". Był mały update.Wyskakiwał mi error "Error Code: 005-4240". Ale obecnie mogę korzystać już z eShop'a Wink.
Mam pytanie jak zdobywa się te Poké Miles i jak się odbiera rzeczy zakupione nimi w sklepie,dwa dni temu zamówiłem heart scale i do tej pory nie mam ich.Dzięki z góry
Łączę z odpowiednim tematem - Help Center X/Y.

Musisz wejść w opcję Game Synch w PSS żeby pobrać te przedmioty. Możesz też ustawić automatyczną synchronizację - jesli jesteś w sieci i zapisujesz grę po minimum godzinie gry, to system sam się będzie aktualizował.
(26.12.2013 9:37)Staraptor1999 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie jak zdobywa się te Poké Miles i jak się odbiera rzeczy zakupione nimi w sklepie,dwa dni temu zamówiłem heart scale i do tej pory nie mam ich.Dzięki z góry

Jak zrobisz to co powiedział Gonzo to przedmioty odbierzesz od postaci która stoi w Pokemon Center obok głównej lady.
Wiadomo kiedy eShop będzie czynny? u mnie wciąż jest ten error "Error Code: 005-4240"
Mi się udało wejść, ale bardzo wolno się wszystko ładowało.
Potrzebuję Thunder Stone'a ewolucji Eelektrika, ale nie mogę go znaleźć. Serebii podaje, że w grze są ukryte 3 kamienie - znalazłem już na Route 10 i 11, podczas gdy jeszcze jeden ukryto na Route 13, ale nie mogę go znaleźć. Pomocy.
TS'a posiadam jeśli chcesz mogę Ci go ewoluować Wink
@Edit.
Ewentualnie polecam w YT wpisać "Pokemon X/Y Thunder Stone" na pewno dzięki temu znajdziesz.
Na route 13 jest ukryty kamień ale nie Thunder tylko Fire Stone.
Kamienie można stosunkowo łatwo zdobyć przez Super Training, za pokonanie Stunfiska dostaniemy czasem Thunder Stone
Przekierowanie