Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki.
Mam problem z ewolucją Nincady w Ninjaska i Shedinję. O ile Ninjaska dostaję to mimo wolnego miejsca w teamie nie pojawia się Shedinja. Czy coś zmieniło się w tej ewolucji?
(15.12.2013 11:29)eiree napisał(a): [ -> ]Mam problem z ewolucją Nincady w Ninjaska i Shedinję. O ile Ninjaska dostaję to mimo wolnego miejsca w teamie nie pojawia się Shedinja. Czy coś zmieniło się w tej ewolucji?
A masz pustego pokeballa?
witam wszystkich, nie mogłem znaleźć dobrego tematu dla trade'owania pokemonów? pokierowałby ktoś?
(17.12.2013 20:38)mattn20 napisał(a): [ -> ]witam wszystkich, nie mogłem znaleźć dobrego tematu dla trade'owania pokemonów? pokierowałby ktoś?
Do VI Geny jest idealny wątek o tutaj http://forum.pokemony.com/temat-5123-VI-...ich-Wymian Wink
Sorki, że na inny temat, lecz mam problem. Otóż przez jakiś czas nie grałem w iksy i w trakcie walki, menu gdzie wybiera się itemy, lub pokemony, mam lekkie lecz upierdliwe przycinki,. A i też na początku walki zauważyłem przycinkę kiedy menu się pojawia, najbardziej widoczne jest kiedy mam latającego poka typu charizard (nie w mega formie, ponieważ przy mega x zawsze miałem lagi), lub starraptor. Stąd pytanie, czy ja tego nie zauważyłem wcześniej? Czy to było już od początku i nie potrzebnie wpadłem w panikę? No i do tego platinum, które kupiłem gdzieś w 2010, też straszne lagi ma na 3ds'ie... Np. w Hearthome.
Pokonałam ligę,
wygrałam jeden pojedynek w battle manision,
jestem w kiloude city przy jeziorku,
a rywala nie ma
pomocy!
No właśnie wygrałaś "jeden pojedynek". Trzeba kilka.
Battle Maison*
To kilka razy powalcz, być może się w końcu pojawi. Jak nie, to poleć gdzieś, wróć powalcz w battle maison i sprawdź Wink
I na przyszłość masz help center
(22.12.2013 18:55)Aglet napisał(a): [ -> ]No właśnie wygrałaś "jeden pojedynek". Trzeba kilka.
Battle Maison*

Nie, nie trzeba. Wystarczy jeden i nawet nie musisz go wygrywać.

Btw. Polecam na przyszłość
http://forum.pokemony.com/temat-5119-Help-Center
(22.12.2013 18:30)Makion napisał(a): [ -> ]Sorki, że na inny temat, lecz mam problem. Otóż przez jakiś czas nie grałem w iksy i w trakcie walki, menu gdzie wybiera się itemy, lub pokemony, mam lekkie lecz upierdliwe przycinki,. A i też na początku walki zauważyłem przycinkę kiedy menu się pojawia, najbardziej widoczne jest kiedy mam latającego poka typu charizard (nie w mega formie, ponieważ przy mega x zawsze miałem lagi), lub starraptor. Stąd pytanie, czy ja tego nie zauważyłem wcześniej? Czy to było już od początku i nie potrzebnie wpadłem w panikę? No i do tego platinum, które kupiłem gdzieś w 2010, też straszne lagi ma na 3ds'ie... Np. w Hearthome.

Takie coś do Help Center, ale odpowiem.
Tak, niestety są lagi w X/Y, sami twórcy się do tego przyznają. Nie tylko ty tak masz, spokojnie. Ja nie mam w menu ścinek, ale np. przy wchodzeniu do pomieszczeń gra lekko laguje. Co do Platinum, to wiem, że na DS-ach właśnie w Hearthome troszkę przycinało, podobno to wina sprzętu była. Na nowszych konsolach nic się w tej kwestii nie zmieniło jak widać, skoro gra ci zwalnia. Z tego co pamiętam, mnie też Platyna nie działała w 100% płynnie w tym miejscu. Także nie wpadaj w panikę, może kolejne patche przyniosą usprawnienia w kwestii lagów Smile
Wiem, wiem help center, ale byłem zdesperowany, ponieważ wypadało że to kolejna gra, która
"dziwnie zaczęła zwalniać" np. Tales of the Abyss 3D, wszystko pięknie chodziło a później raptem lagi... Więc nie wiem, co do poksów to nie wydaje mi się, żebym miał lagi wcześniej podczas walki, przy wyłączonym 3d lecz mogę się mylić, a tak w ogóle to dzięki!
Mam pytanie: Czy za pomocą Pokemon Banku będzie można przesłać poki z Diamond od Y?
(25.12.2013 2:24)stosiek223 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie: Czy za pomocą Pokemon Banku będzie można przesłać poki z Diamond od Y?

Nope, tylko z Black, White i B2/W2. Do przesyłania z IV Geny jest Poketransfer Lab w grach 5 Geny.
Przekierowanie