Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobrym sposobem na wybicie 100 poziomu jest danie Poków do Daycare. Tylko musisz dać dwie samice/dwa samce albo stworki z innej egg group, żeby jajka nie zrobiły. Potem w Lumiose City, w samym środku, przy tej wieży, ustawiasz się tak, żeby w trakcie jazdy, nikt ci nie przeszkadzał po drodze. Włączasz rower, blokujesz przycisk, żeby cały czas w bok jechać [ktoś tam użył taśmy żeby przykleić, ktoś inny, widziałam, że monetę włożył pod circle pad czy jakkolwiek się to zwie]. Na noc zostawiasz, i kolejnego dnia masz o wiele wyższy level.
Jedyny minus to to, że ewentualnie ataki mogą się zmienić, ale te zawsze można przywrócić u Move Reminder.
A, no i jajek w party nie możesz mieć.
Osobiście nie próbowałam, ale oglądałam filmiki, że to całkiem dobry sposób.
Szukam Pokerusa, jest ktos kto moze mi pomoc?
Ja powinienem jakiegoś poka z nim mieć - Napisz mi na PW.
Da się jakoś zapisać walki z vs. recorder na komputerze? Wysłać na GTS albo cokolwiek, byleby nie nagrywać komórkąXD
Kolejny dowcip. Dorwałem samice wszystkich starterów i zacząłem breedować. Zrobiłem 16 fenków i same chłopczyki. Jakiś szowinizm jest w tej grze Smile
czemu nie wywalicie tego bezsensownego tematu który powinien się skonczyc po 3 postach ?
mam pytanie ile razy musze w trawie spotkać moltresa żeby później był w tej jaskini ?:>
Podobno koło 11
To farmie xd
koło 10 chyba. Najlepiej użyj sobie repelków i jeździj przy trawce tuż obok santalune city. przejeżdżasz w poziomie cofasz się do miasta wracasz do trawki i tak w kółko. musisz mieć tylko pokemona poniżej 70 poziomu na pierwszym miejscu w party. Co pojawienie się moltresa sprawdź jego lokalizacje w pokedexie jak będzie w sea spirit's den to wiedz że już tam jest.

Tak działa to też z articuno i zapdosem
Któryś z tych ptaków nadaje się do pvp ? Tongue
Jedynie Articuno kuleje, Zapdos jest zdecydowanie najlepszy, ale Moltres jest również prawilny.
wlasnie potrzebny mi jakis elektryczny pokemon i w sumie chyba bym zamienil moltresa jak zlape na zapdosa
Jak właściwie działa ta butelka od ability za 200BP?
Zmienia ability na inną możliwą , która nie jest HA.

http://www.serebii.net/itemdex/abilitycapsule.shtml
Przekierowanie