Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma problemu Tongue a to co da wprowadzenie tego całego banku
Nie da się breedować samca z ditto niestety. No chyba, że w tej wersji coś się zmieniło.
???

Zawsze dało się breedować samca z ditto. Wszystko możesz z nim breedować(oprócz tych z grupy no egg)
Obecnie we friend safaris są też drugie formy starterów, wystarczy się pokręcić trochę.
Możliwość przesłania poków z V Geny do VI.
ooo kurde to bajka Big Grin bo jest cos co chceee Big Grin
także trzymam dla Ciebie Nilson Wink
Wlaśnie mnie to też zastanawia. Zawsze mnie denerwuję że moja Chikorita ma plęć męską, że o męskim Brixenie nie wspomnę, bo wygląd jak najbardziej jest damski.
Nie tylko ciebie ja jeszcze nie mogę znieść samca Snivy do tego poka też mi pasuje tylko płeć żeńska (ale to moje odczucia bo Serperior przypomina mi gejszę - nie wiem czemu).
Mi trafienie samicy Fennekina (nie patrząc na naturę) zajęło 3 godziny ciągłego resetowania gry (a wliczając jeszcze szukanie odpowiedniej natury koło 5 godzin). Koniecznie tak jak w SS, B i B2 musiałam mieć startera samicę (i dopięłam swego).
Ja zawsze jak chciałem mieć żeńską Chikoritę lub Snivy to mi się trafiał facet [najwyżej za którymś tam, nie wiem którym razem udało mi się trafić]. Zaczynam grać w Platinum, biorę Piplupa i mam nadzieję na faceta- a tu kilka razy pod rząd kobieta. Naprawdę, mam nadzieję, że jak dostanę w swe łapska Y to Fennekin mi się trafi od razu z płcią żeńską.
Ja za pierwszym razem w soulsilver trafiłem na totodile'a samice akurat niezbyt mnie to ruszyło jedynie w Pokemon white gdy chciałem snivy samice a w Pokemon Black oshawott'a trafiali się samce wyprowadziło mnie to z równowagi ale pomyślałem sobie że nie mogę być tak wybredny w stosunku do płci więc jest to mi teraz obojętne.
tak wiec teraz mam maaaałe pytanko :> jestem po lidze i gdzie expic najlepiej :>? zeby sobie dobic 100 na pokach Tongue ?
(30.11.2013 17:21)Nailo napisał(a): [ -> ]tak wiec teraz mam maaaałe pytanko :> jestem po lidze i gdzie expic najlepiej :>? zeby sobie dobic 100 na pokach Tongue ?

Tam, gdzie Poki mają wysokie levele, przykładowo Elite 4. Przy okazji możesz sporo zarobić, wykorzystując Amulet Coina.
Że się komuś chce na 100 wbijać O.o

- Inverse Battle,
- Le Wow (triple),
- Restauracja Sushi,
- E4,
- walka z rywalem,
- Battle Chateau jako Grand Duke/Duchess z Red Writ of Invitation (+20 poziomów).

najlepiej odpalaj w miarę możliwości Exp Point Power.
Czy jak się prześle komuś jajko, to kroki się resetują? Pytam, bo chce, żeby ktoś mi wykluł shiny, ale także nie chce, żeby marnował 10 min na wykluwanie poka.
Nie, nie resetują się.
Przekierowanie