Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28.11.2013 22:35)miedzio napisał(a): [ -> ]Zastanawia mnie jedna rzecz i w związku z tym mam pytanie. Skąd się biorą samice starterów. Nie piszcie proszę tylko, że z wymiany. Zaczynałem grę kilka razy i za każdym razem dostawałem samca. Zarówno nowe startery jak i oryginalne z pierwszej gry. Skąd w takim układzie ludzie biorą samice tych poków do breedingu?

Masz po prostu pecha. Startery najczęściej są samcami, na osiem z nich przypada siedem samców (87.5%) i jedna samica (12.5%). Spróbuj jeszcze raz rozpocząć grę, albo wymień jednego z samców.
Do zwykłego breedingu zazwyczaj używa się ditto.
Za piątym razem dałem sobie spokój. Teraz to jestem po 30 godzinach gry i mam kilka fajnych poków z wymiany, aczkolwiek poluję na fennekina samicę Smile
Ello, za szóstym razem objawił mi się Fennekin female, nazwan Ran na cześć Yakumo z Tołho.
W końcu lisek.
Nie mów, że to niemożliwe więc ;]
Widocznie za szybko się poddałem Smile
Przy masudzie na brokatki polowanie na samiczki to pikuś ;D Rozmnóż swojego startera, a resztę wymień na coś fajnego na gtsie.
Bez sensu takie restarty, lepiej zbreedować sobie samca z Ditto. No chyba że ktoś koniecznie chce przejść całą grę starterem konkretnej płci.
Ja tam prawie godzinę na samicę Fenka na początku czekałem, a samicę Bulby dostałem za pierwszym podejściem Big Grin
Nie wiem gdzie zapytać wiec zapytam tu Tongue ogolnie przy zakupie dostalem jakis kod do club Nintendo co za te kody wgl jest ?:> jakoś bardzo to potrzebne
Zależy. To jest kod na punkty do nintendo club, za które możesz wymieniać na fajne gadżety, jak: Puchar Mario Race 3D, Figurka kolekcjinerska z postaciami z gry Mario itp. Jak uzbierasz punkty to je jakoś wymieniasz i ci przysyłają ten gadżet.
Chyba jakoś tak to jest nie?
Jak zalogujesz się na stronie Nintendo Clubu i wklepiesz sobie kod to dostaniesz odpowiednią ilość gwiazdek. Za gwiazdki kupujesz przedmioty, jak wyżej pisał Ertix. Jeden wałek - nie ma clubu Nintendo w Polsce. Najsensowniej jest zamawiać do UK, jeśli masz tam znajomych/rodzinę. Jeśli nie korzystasz z Clubu/ nie jest Ci potrzebny kupon - sprzedaj na allegro.
Ile taki kupon warty Tongue około
na ebayu:
250 pkt mniej więcej $3.50
750 pkt dostajesz za konsolę,
150 - 200 pkt za grę.

Jeśli nic nie powaliłem.
mhmmm Tongue nie no nie jestem taki pazerny na pieniądze Smile tak wiec chętnie go wymienię za jakiegoś ciekaweego pokemona z x lub y :> jakby ktoś chcial
Jak mi go zatrzymasz do grudnia to Ci dam co będziesz chciał z national dexa całego jak Bank wejdzieTongue
Przekierowanie