Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Puść mi PW jak będziesz gotowy Wink
Jak ewoluować eevee w Sylveona
Wbić mu min. 2 serduszka w Poke-Amie i nauczyć Fairy Move (domyślnie Baby-Doll Eyes)
(25.11.2013 21:49)Amphi napisał(a): [ -> ]Jak ewoluować eevee w Sylveona

Wbić Eevee na maksa wszystkie te wskaźniki w Pokemon Amie, a później z tymi maksymalnymi ''statystykami'' wbić jej level up z wróżkowym ruchem [uczy się Baby-Doll Eyes na 9 i Charm na 29]. Mam nadzieję, że dobrze piszę bo gry osobiście nie mam xD

Bleck mnie wyprzedził T^T
właśnie zrobiłem wszystko i mi nie idzie, ile musi mieć wróżkowych ruchów, 2?
Tylko miłość go przemieni!
Ponoć wystarczą 2 serduszka w Amie (choć sam Ewoluowałem go przy maxie) i wróżkowy atak (jednego uczy się na wyższym poziomie (Choć można zbreedować takiego co już po wykluciu będzie ten ruch miał). Teraz tylko wbić level (I zabrać everstone Tongue ) i cieszyć się z nowej wróżki Big Grin
Hejka!
Mam prośbę do osób po lidze. Moglibyście napisać którego startera wybraliście, czy cały czas go używaliście i czy polecilibyście go graczowi [mi], który wkrótce zacznie grę. Z obserwacji, rozpatrywania statów, atków itp. wybrałbym Fennekina. Czy to dobry pomysł?
Ja wybrałem Chespina(głównie ze względu na wygląd)! Niby wszystkie pierwsze formy wyglądają OK ale Delphox i Greninja wyglądają tragicznie a Chesnaught genialnie!

Przez całą grę korzystałem z mojego startera i na prawdę mi się przydawał! Super Pokemon- polecam Chespina! Big Grin
Imho XY jest tak łatwe, że nieważne jaki starter wybierzesz każdy będzie ok. Wybierz sobie ten, który Ci się najbardziej podoba. Mnie z kolei Greninja i Chestnaught się kompletnie nie podobały wizualnie, wzięłam Delphoxa, byłam zadowolona.

A gdybyś chciał używać do competitive to i tak będziesz musiał sobie zbreedować coś z perf IV i naturą przecież.

Obecnie, przy Wonder Trade i GTSie możesz mieć wszystkie startery bez najmniejszego problemu, więc wybór startera nie jest jakąś życiową decyzją Wink
Dzięki, tyle wystarczy Wink
Trochę jestem w czarnej dupie Big Grin jestem przed ostatnim gymem ale mam go zamkniętego nie wiem czego mogłem nie zrobić :/ za bardzo
(27.11.2013 23:48)Nailo napisał(a): [ -> ]Trochę jestem w czarnej dupie Big Grin jestem przed ostatnim gymem ale mam go zamkniętego nie wiem czego mogłem nie zrobić :/ za bardzo

Udaj się do Pokemon Village, gdzie spotkasz Gym Leadera. On dopiero pójdzie do Gyma, gdzie będziesz mógł z nim walczyć.
ahh przeoczyłem ta ścieżkę Big Grin dzięki
Zastanawia mnie jedna rzecz i w związku z tym mam pytanie. Skąd się biorą samice starterów. Nie piszcie proszę tylko, że z wymiany. Zaczynałem grę kilka razy i za każdym razem dostawałem samca. Zarówno nowe startery jak i oryginalne z pierwszej gry. Skąd w takim układzie ludzie biorą samice tych poków do breedingu?

Przenoszę do Help Center ~Sandy
Najwidoczniej zaczynałeś zbyt małą ilość razy :3.
Na samicę startera jest trudno trafić ze względu na rozdział płci, który wynosi 1/8. Czyli na 8 starterów przypada przeciętnie 7 samców i 1 samica. Nie pozostaje nic innego tylko dalej próbować.
Przekierowanie