Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
właśnie zamiast overheat myślałem nad Dragon Pulse Hidden Power (ground ale nie wiem jak to osiągnąć) lub Earthquake

aha Mega Y oczywiscie robiony na Special Attack a Mega X na Fizyczny
co sądzicie o
Fire Punch
Outrage
Swords Dance
+co?
ja na Charizardzie X mam Shadow Claw, Dragon Claw, Flare Blitz i Earthquake
ale chętnie wymienie Shadow C. na SD
@up
mam podobnie, ale zamiast Flare Blitz mam Heat Wave
Mam teraz pytanie :> bo pierwszy raz gram tak więc tego
Co to jest ten Game Sync oraz jak działa to całe Friend Safari i jak przerzucić przedmioty z baga do PC:> (da sie wgl xD ?)
reszte sam juz odkryłem
game sync jest tym, czym jest. Możesz sobie dzięki temu walczyć, wymieniać się i w ogóle, no nie? Tak jest? Bo nie wiem czy czegoś nie pomyliłem.

Żeby Friend Safari miało jakiś sens to musisz się powymieniać friend codami z innymi ludźmi, polecam zrobić to z użytkownikami forum, znajdź wątek z friendcodami, wpisz tam swój fc i pododawaj ludzi z listy, ewentualnie możesz powysyłąć im prywatne wiadomości że prosisz każdego o wprowadzenie Twojego fc. Friend Safari to miejsce, w którym możesz łpać różne Pokemony, to jakie się pojawią zależy od friend codów Twoich znajomych. Co do trzeciego to nie wiem, chyba się nie da, po co właściwie, teraz możesz mieć przy sobie tyle stuffu ile tylko chcesz, nie skońćzy CI się miejsce w plecaku, jak to się działo w redach, czy silverach Wink?
ale to mechanike tego fs ;>
poprostu jak mam kogos we friends to to mam ikonke fs czy to jakies konkretne miejsce
Mylisz M'ie Gamesync i PSS. Gamesync to funkcja która synchronizuje Twoją grę z Twoim profilem na stronie Global Linku. Dzięki temu możesz oglądać swoje poke-postępy w internecie.

Also this :

oooooooo o to chodziło Big Grin dziekować
ja pomogłem fajniej :<
Jeżeli chcesz trzymać jakieś zbędę przedmioty w pc, to możesz każdemu pokowi w boksie dać jeden do trzymania.
Wreszcie złapałem wszystkie pokemony we wszystkich regionach kalos (obok każdego koronka w pokedexie).
Do kogo teraz mam iść pokazać skończony pokedex?
(21.11.2013 20:33)Yamibi napisał(a): [ -> ]Wreszcie złapałem wszystkie pokemony we wszystkich regionach kalos (obok każdego koronka w pokedexie).
Do kogo teraz mam iść pokazać skończony pokedex?

No do profesorka, jego Lab jest w Lumiose. Dostaniesz Oval Charm w nagrodę.
Mi5i3K - Oval charm dostaniesz za zobaczenie wszystkich pokemonów.
Za złapanie jak się okazuje dostajesz certyfikat od dyrektora gry w Coumarine City w hotelu na 2 piętrze. Big Grin
Certyfikat będzie w domku twoim potem.
Yay mam certyfikat Big Grin

EDIT: w sumie 4 certyfikaty.
Za skończenie każdego regionu osobny i 4 za całość. Trzeba do niego po kilka razy zagadywać.
Postanowiłem trenować Raltsa, pod mega ewo i proszę o radę.
Moveset o którym myślę to jakiś atak psychiczny i wróżkowy, hipnoza i tu nie mam pomysłu, czy dać Dream Eater (trzymając kamień nie może mieć przedmiotów leczących), jakiś atak z poza typu, czy co innego.
Co do EV to najprościej by było wymaksować speed i sp.atk, a co zostanie to dać do hp, choć jestem otwarty na,propozycje.
Ralts ma naturę Moddest i 5iv (ujemny jest do ataku) i chciałbym by raził wrogów swoim wysokim sp.atk.
Psychic/shadow ball/hypnose/dream eater
lub
psycho beam/disarming voice/shadow ball/thunderbolt
lub(taki ma mój Meowstic i jestem bardzo zadowolonySmile )
Psychic/Shadow ball/Energy ball/Thunderbolt

mam nadzieję, że pomogłemWink.
Przekierowanie