Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i jeszcze są poki niemożliwe do zdobycia w normalnej grze Big Grin
Co mają bankowo? Bo zbytnio nie czaje o czym napisałeś na końcu swojego posta! Big Grin
Abblity to czaje ale to pierwsze!
IV Individual Values
Dodatkowe statyski indywidualne dla pokemona, które są przekazywane przez breeding. Coś jak EV, ale trochę bardziej skomplikowane. Pokemon z maksymalnymi IV jest o wiele lepszy od takiego z losowymi. Preferowane jest breedowanie IV pod WiFi. W normalnej grze, bez zabawy w turniejach, wystarczy zwykły team w grze.
IV'y - Każdy pok z safari ma gwarantowane 2 max IV.
Prosze o pomoc w dobraniu team'u do walk wi-fi
druzyna nad którą myślę :
-Breloom (1 sweeper fizyczny)
-Audino
-Walrein (specjalny wall)
-Mawile+mega evo (2 sweeper fizyczny)
-Noivern (sweeper specjalny)
-Stoutland (fizyczny wall)
Prosze o pomoc ponieważ jestem w tym komletnie zielona
Tak wypisanie poków mało mówi Wink Musisz trochę opisać więcej, tzn. czy chcesz mieć go jako np. Wall czy Sweeper Wink
(17.11.2013 22:31)mindi202 napisał(a): [ -> ]Prosze o pomoc w dobraniu team'u do walk wi-fi
druzyna nad którą myślę :
-Breloom (1 sweeper fizyczny)
-Audino
-Walrein (specjalny wall)
-Mawile+mega evo (2 sweeper fizyczny)
-Noivern (sweeper specjalny)
-Stoutland (fizyczny wall)
Prosze o pomoc ponieważ jestem w tym komletnie zielona

Audino bym zmienił na Blissey. Zdecydowanie lepszym wodnym spec.wallem (który pełnić może również funkcję niekulawego rapid spiner'a) jest Tentacruel. Noivern, Mawile, Stoutland pasują, ale jak używasz Breloom'a to musisz uważać, bo pok jest często (dosyć) używany i nie taki wcale trudny do skontrowania.

Uwaga chamska reklama
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Jest to mój pierwszy team na WiFi ;P
Tak więc:
(1 Lead)Togekiss<Z Boton Pass, Serene Grace, czyli klasycznie>
(Sweeper)------------Brak póki co. Waham się między Aegislash, Haxorus i Archeops
(2 Lead) Tyranitar<uruchamia Sandstorm dla Garchompa i przy okazji Steath Rock>
(Special Sweeper)MegaGarchomp<Draco Meteor>
(Special Wall)Tentacruel<Toxic Spines+RapidSpin>
(Wall)Carbink<Paralyze, Stealth Rock>

No ogólnie nie wiem czy dwa Leady to dobry pomysł. Tyranitar ma przygotować wszystko dla Garchompa, a Togekiss dla Sweepera. Co myślicie?
(18.11.2013 15:35)Bleck napisał(a): [ -> ]Jest to mój pierwszy team na WiFi ;P
Tak więc:
(1 Lead)Togekiss<Z Boton Pass, Serene Grace, czyli klasycznie>
(Sweeper)------------Brak póki co. Waham się między Aegislash, Haxorus i Archeops
(2 Lead) Tyranitar<uruchamia Sandstorm dla Garchompa i przy okazji Steath Rock>
(Special Sweeper)MegaGarchomp<Draco Meteor>
(Special Wall)Tentacruel<Toxic Spines+RapidSpin>
(Wall)Carbink<Paralyze, Stealth Rock>

No ogólnie nie wiem czy dwa Leady to dobry pomysł. Tyranitar ma przygotować wszystko dla Garchompa, a Togekiss dla Sweepera. Co myślicie?

Co wy ludzie macie z tym Garchompem na Spec. sweepera ;_; Mega ma 170 base do attacku( czyli 50 więcej niż do spec), lepszy będzie Alakazam...Na sweepera przerzuć Garchompa moveset pod ataki fizyczne.
Togekiss z tego co pamiętam jedyne czym może setupować sweepa fizycznego to ancientpower (10% szans pozdro), dużo lepszym setuperem będzie dla sweepera specjalnego( tego do wyboru do koloru w tej generacji) gdy nauczysz go nasty plota jako egg move. Tentacruel jest git, tak jak i Carbink.
Podsumowując:
Sweeper-(mega)Garchomp (np. EQ, Dragon Claw etc.)
Lead 1(setuper garchompa)- Tyranitar (stealth rock, sandstorm[z ability oczyiście])
Sweeper Specjalny- Pokombinuj (Greninja protean modest/timid-Polecam)
Lead 2(setuper sweepera spec.)-Togekiss (serene grace, nasty plot, baton pass)
Wall spec-Tentacruel
wall- Carbink
Da sie podczas gry zrobić screenshot`a ?!
Chciałbym sfotografować mój Trainer Card.
Tylko po podłączeniu TV-Card(tak to się nazywa?) do konsoli, a później komputera.
Nic nie zrozumialem =(
Najprostszym sposobem jest zrobienie zdjęcia telefonem/aparatem.
Może ktośdoradzić moveset dla Mega Charizard'a X i Y?
na Y używam:

Air Slash/Flamethrower/Solar Beam/Overheat

Jeżeli zależy Ci na lepszym pokryciu, możesz zastąpić jeden z ognistych ataków na Dragon Pulse.
Przekierowanie