Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15.11.2013 20:10)Bleck napisał(a): [ -> ]Jeżeli szukasz buildów pod poki to poszukaj tutaj http://www.smogon.com/
Nie wszystkie poki są zaktualizowane na VI generacje.

To tylko do Gen. 5 a ja szukam Gen. 6.
Edit: Ok Znalazlem =)
Gdzie się znajduje safari? (friend safari)
W ostatnim mieście: Kiloude City. Dostajesz przepustkę na pociąg po skończeniu E4 od profesorka.
Pomoże mi ktoś,ewoluować Scyther'a?
Nie ma problemu napisz do mnie na pw
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zagonić mojego legendarnego ptaka xD do Sea Spirit's Den?
Z góry dzięki Big Grin
Musisz spotkać go z 11 razy
(16.11.2013 16:24)Roydener napisał(a): [ -> ]Musisz spotkać go z 11 razy

Spotykałem go już z kilkanaście razy, ale na razie nadal lata sobie po routach Sad
Goń go dalej. W końcu poleci. Nie wiem czasem, czy nie ma limitu czasowego na te 11(chyba jest 11 razy w ciągu 1 godziny). Nie mam co do tego pewności.
(16.11.2013 17:01)Bleck napisał(a): [ -> ]Goń go dalej. W końcu poleci. Nie wiem czasem, czy nie ma limitu czasowego na te 11(chyba jest 11 razy w ciągu 1 godziny). Nie mam co do tego pewności.

Ok jest już na miejscu Big Grin Właśnie idę go łapać Big Grin
Jeśli Articuno to zazdroszczę, bo tylko jego nie mam ^^
Czy ktoś pobrał tą aktualizację z nintendo eShopu do pokemon X/Y? Ja pobrałem i mam rzekomo wersję 1.1. Czy ktoś wie co dał ten update?
Naprawiał bug z Lumiose City w niektórych kopiach gry. Powodował on zawieszenie gry w czasie zapisu.
Siemka!
Wytłumaczy mi ktoś dokładnie co to jest Friend Safari? Będę wdzięczny! Big Grin
Specjalne miejsce gdzie mozna lapac pokemony. Dziala jak zwykla trawka w niej znajdzesz 2 lub 3 rodzaje pokemonow. W zaleznosci czy przyjaciel przeszedl lige czy nie. Pokemony sa zalezne od friend code a nie od gry. Nie mozna zmienic teg co sie ma. Co zrobc by wejsc do srodka? Wystarczy zapisac czyjs friend code na swojej konsolce a druga osoba tez musi Cie dodac. Musicie sie z ta druga osoba spotkac online by moc spotkac trzeciego pokemona. Dlaczego ludzie sie tym jaraja? Bo poki maja bankowo 2 maks iv (a mnie sie juz trafil taki z 3 Tongue) oraz moga posiadac hidden ability chyba nic nie pominale.
Przekierowanie