Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wystarczą 2 pełne serduszka, dowód na filmie:
http://www.youtube.com/watch?v=fPly7arQVYA

ok. 31 minuty. Smile
Wystarczą 2 serduszka. Jak breedowałem moje Eevee, to miały Cute Charm na starcie, więc nie było problemu z ewoluowaniem już na 2 poziomie.
Hej mam pytanie Tongue
Skąd wziąć Scizor'a?
Oraz ten cały "Metal Coat"?
Scizor -> Ewolucja Scythera. Scythera łapiesz w Route 21, zdobywasz Metal Coat, wymieniasz się z kimkolwiek, co ci potem Poka odda i masz Scizora.
(11.11.2013 17:17)Domix658 napisał(a): [ -> ]Hej mam pytanie Tongue
Skąd wziąć Scizor'a?
Oraz ten cały "Metal Coat"?

Scizor to ewolucja Scythera. Wymaga on wymiany z przedmiotem Metal Coat. Metal Coat mozna znalezc w PokeBall Factory.
Bleck,a pomógł byś mi ewoluować tego Scizora?
Wie ktoś jak jak najłatwiej zrobić Hidden Ability?
Bodajże złapać poka z safari podczas gdy jego właściciel jest online.
Co rozumiesz przez "zrobić"?
Jezeli zdobyc to tylko safari i grind. Przyda sie trace u raltsa. I potem breed odpowiednio.
Wlasciciel nie musi byc online.
A ja mam pytanie do egg move.
Chcę sobię wychodować Lucario z Bullet punch,No więc muszę skrzyżować Riolu samiczkę z Samcem hitmonchana.Czy jeżeli wykluje mi się samiec Riolu z BP mogę używać go do przekazywania egg mova?
Tak. W tej generacji jest to mozliwe.
Tak, breedowałem tak Swinuba i Shinxa i ruch był przekazywany.
Dobra bo mam dylemat.
Chcę sobie zbudować po raz pierwszy team na walki wifi,mam jego założenie ale brakuje mi kilku poków mam nadzieje że doradzicie z wyborem.Ogólnie chcę żeby opierał się na ninjasku z focus sashem który robi Sword Dance i przekazuje +2ATK,+2SPE, do jednego z moich dwóch physical sweeperów.
1.Ninjask
2.Dragonite(1 sweeper fizyczny)
3.Drugi sweeper fizyczny(Zastanawiam się na Mega Lucario bądź Kangaskhan,Mogę być też inne propozycję.
4.Greninja(Sweeper Specjalny)
5.Fizyczny Wall(Skarmory?,Avlugg?)
6.Specjalny Wall(Snorlax? coś innego?)
2. Radzę bardziej Dragonaira. Wiem, ma niższe staty niż Dragonite, ale kierowałem się Ability i typem. Dragonair może wyleczyć się ze zmian satusu dzięki Ability, a jego pojedynczy typ daje według mnie lepsze rezultaty niż Dragon/Fly.

5. Avalugg to niezły wybór. Jest prawdziwym tankiem nawet na ataki super efektywne, ALE musisz się poważnie zastanowić nad jego movestem. Ale jeżeli masz taką możliwość to najlepszym tankiem(z mojego doświadczenia w Black2) jest Stoutland. Z ruchami Strenght/Ice fang/giga impact/Crunch jest naprawdę nie do zatrzymania!
Tym robakiem nic nie ugrasz ;-;
A)Trzymanie tego robaczka i brak baton pass teamu to zły wybór. Nie mówiąc o tym że prioryty może zniweczyć jego szybkość ,a taki Malamar zniszczyć boost swoim pięknym topsy turv...
B)Dragonite >Dragonair
Wyższe staty , Multiscale(jeśli nie masz to wywalaj smoczka) no i fakt ,że ewolucje są zazwyczaj lepsze od swych pre ewolucji.
C)Avalugg może też być twoim..Spinerem O_o .Rapid Spin,Recover, Avalanche i Stronę Edge /EQ będą bardzo dobrym movesetem dla lodowego stworka. A Skarmory i Dragoni będą jego idealnymi partnerami.
Przekierowanie