Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ok, źle zrozumiałem pytanie ganona. Każdy z osobna będzie się pojawiać.

(9.11.2013 19:33)Sceptile napisał(a): [ -> ]@fildzio20
Pokemon showdown to internetowy symulator walk

Internetowy symulator walk? Nie słyszałem. Ktoś dokładniej by mógł wyjaśnić? ...Proszę?
Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że podczas gry odwiedza Cię jeden losowo wybrany ptak a nie wszystkie(poprawcie mnie jeśli sie mylę). A żeby wiedzieć w której się zadomowi musisz obserwować jego lokację w dexie tak jak napisał Nilson
hym..
Wykorzystałem swoje moon stony i shiny stony a przydałoby mi się ich więcej.
W stone emporium można kupić tylko trzy: Leaf/Fire/Water.
Gdzie można zdobyć pozostale kamienie w większych ilościach?
@Yamibi
W Super treningu można zdobyć.
O boże.. ten super trening jest trudny!
Kwestia wprawy - Ja tam na spokojnie pobijam rekordy (Ba - mój pok ma wszystkie medale), ale szlag mnie trafia jak zamiast Moon Stone dostaję już chyba 8 Sun Stone Tongue
Ja dostaje na odwrót Smile Moon stony (gram w Y)
Akurat to żadna różnica która wersja, bo szansa na Stony w tej "Misji" to 50% Sun Stone, a 50% Moon Stone - Wszystko to szczęście, a jedyne co się w wersjach tu różni to ostatnia misja.
Ja akurat jak próbuję zdobyć inne kamienie w super treningu to cały czas wygrywam hard stone (czasy mam dobre, nawet zdarza się pobijać rekordy).

Dodatkowo mam inne pytanie. Otóż nie jestem pewien, czy gdy za pierwszym razem spotkam zapdosa to zostaną wygenerowane iv oraz natura. Czy jest jakikolwiek sens bawić się w szukanie go z pokemonem z synchronise ?
Mam pytanie: czy jak mega pinsir ma ability aerilate, które zmienia ataki typu normalnego na latające to czy te ataki dostają wtedy stab?
(10.11.2013 11:48)Kredoh napisał(a): [ -> ]Mam pytanie: czy jak mega pinsir ma ability aerilate, które zmienia ataki typu normalnego na latające to czy te ataki dostają wtedy stab?

Jeśli atak jest tego samego typu co Pokémon, to tak. A jako że Mega Pinsir jest typu latającego, ataki typu Flying dostają STAB-a.
Mam kolejne pytanie i pewnie większość osób z forum będzie potrafiło na nie odpowiedzieć. Ile potrzeba mieć serduszek w pokemon amie aby móc ewoluować eevee w sylveona? Napotkałem otóż dwie różnie odpowiedzi. Na bulbapedii napisane jest, że wystarczy mieć dwa serduszka, natomiast na serebii jest informacja, że trzeba nabić ten wskaźnik maksymalnie.
Dowód:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Sylveon
http://www.serebii.net/pokedex-xy/700.shtml
nabij wszystkie i po problemie.
Internet (czyli YT) mówi o wymaksowaniu (no i nie zapomnij o ataku Fairy, który Eevee musi znać)
http://www.youtube.com/watch?v=m57_muFjPEk
Ja miałem tylko 3 serduszka i Eevee ewoluował, więc wierzę bardziej Bulbapedii w tej kwestii.
Przekierowanie