Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(7.11.2013 23:58)dolarek8 napisał(a): [ -> ]Kupiłem że 100 premier balli i byłem w tej kawejce i go tam nie ma co może być nie tak

Musisz mieć zebrane wszystkie inne O-Power z całego Kalos. Typek kręci się po hotelach i w PokeCenterach. Tak więc do szukania... ;P
Ten koleś jest naprawdę przerażający - ciesz się że tylko 1 O-Power'a ci brakuje...
[Obrazek: 1454777_226378827528622_668912250_n.png]
Siema. Mam pytanie.
Czy trzeci pok w FS występuje tylko jak właściciel tego safari jest online?czy jak już raz go spotkałem to nie ma znaczenia czy jest online czy nie?
(9.11.2013 18:00)Lampart napisał(a): [ -> ]Siema. Mam pytanie.
Czy trzeci pok w FS występuje tylko jak właściciel tego safari jest online?czy jak już raz go spotkałem to nie ma znaczenia czy jest online czy nie?

Trzeci Pok pojawi się, gdy właściciel pokona Elite 4. Jeśli ten gracz jest online w tym samym czasie co ty, Pokémony złapane w Safari będą miały Hidden Ability. Ponadto, stworki w Safari mają 2 IVy o wartości 31.
To wszystko wiem i nie o to chodziło.
Prosta sytuacja raz spotkałem trzeciego poka u kogoś jak był online,czy później jak już ten ktoś nie jest online też mogę go spotkać?
No raczej, że tak.
Mam pytanko. W wątku poketurniej X/Y są nazwy: Showdown i platforma 3DS. Ktoś powie o co w nich chodzi?
@fildzio20
Pokemon showdown to internetowy symulator walk, a platforma 3ds to po prostu konsolka ;p
Siemka! Mam dwa pytania! Big Grin

1. Gdy Pokemon ma Pokerusa, a potem mu się "wyładuje" to mu się taka mała fioletowa buźka pokazuje. Co ona oznacza? I czy taki Pokemon może jeszcze się potem jakoś zarazić Pokerusem?

2. Jak złapać Articuno? Gram w Pokemon X, i gdy pierwszy raz wygrałem ligę, zapisałem grę i odrodziłem się w domku to wszedłem to byle jakiej trawy i zaatakował mnie Articuno... niestety nawet nie miałem okazji go zaatakować, uspać czy próbować łapać bo od razu mi uciekł(nawet nie pokazało nie pokazało mi się menu, co mogę zrobić). Potem spotkałem go jeszcze dwa razy w innych miejscach(nie bezpośrednio po poprzedniej walce) i sytuacja była ta sama. Co mam zrobić żeby móc go złapać?
1. Jeśli jest buźka tzn że już nie może zarażać.
2. Articuno będzie Ci się pokazywał parę razy w wildzie. Obserwuj w Pokedexie jego lokację. Po którymś razie Articuno zadomowi się w jednej z jaskiń i tam będziesz mógł po prostu po niego polecieć i zawalczyć/złapać.
Ta buźka oznacza, że ten pok był kiedyś chory na pokerusa. Nadal będzie miał mnożnik do statystyk ale już nie zaraża innych poków. Z tego co wiem już nie będzie można go zarazić pokerusem.
Wielkie dzięki wam obu panowie! Wink

Ale w jakiej jaskini się zadomowi? I czy tylko Articuno czy każdy z Legendarnych Ptaków?
Każdy ptak. Mnie na przykład "odwiedza" jeszcze Moltres, ale ciągle mnie męczy w wildzie.
Nie każdy ptak, zależnie od wybranego startera. Po kilku pojawieniach się, można znaleźć go w jaskini w Azura Bay. Wystarczy po każdym napotkaniu sprawdzać w Dexie czy już się tam pojawił czy gdzieś na jakimś route jest.
Dobra- wielkie dzięki za pomoc! Big Grin
Przekierowanie