Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dzięki ale ten nic mi nie daje Smile jestem tuż po pokeball factory
http://es.pokemon.wikia.com/wiki/Guía_de..._Pokémon_Y - Co prawda jest po hiszpańsku, ale włącz sobie translatora i będzie git. Naprawdę polecam, jest on codziennie aktualizowany Smile
Ponownie zadaje pytania, bo nikt nie udzielił odpowiedzi...
Czy zmiana wędki w trakcie chaina wedkarskiego, przerywa ten chain?
Czy zlapanie poka przerywa chain?
Wiem, ze dla niektorych mogą to byc śmieszne pytania i oczywiste odpowiedzi, ale ja jestem noobem w mechanizmach tej gry.
Nie wiem, ale raczej tak

Tak
Podkreślam: POWTARZANIE materiału na kolokwium. Nie świeże uczenie się. I tak, mam bardzo podzielną uwagę.

A żeby nie było offtopu: może mi ktoś powiedzieć jak w X/Y dostać Oval Charm? Jedyna informacja to, że u doktorka w Lumiose, ale jakie warunki trzeba spełnić?
musisz uzupełnić wszystkie 3 kalosowe regionalne dexy.
(6.11.2013 14:27)Gonzo napisał(a): [ -> ]musisz uzupełnić wszystkie 3 kalosowe regionalne dexy.

W znaczeniu złapać czy zobaczyć? (Tępe pytanie, wiem...)
Złapać. Wydzielam te posty do help center, bo od tego jest tamten temat.
Gdzie znajdę tego gościa który mi daje power hatchet?
Ten (przerażający) gość od O-power'ów siedzi w kafejce "Introversion" (polecam taksówki) i czeka na kogoś stylowego, by dać mu moc wykluwania jajek...
Mam ostatnie pytanie w żeby mieć max style to muszę przejść ostatnia misje muszę coś zrobić w lumiose press wiem że tylko mam porozmawiac i co mam jeszcze tam zrobić
Używać przecinków i innych znaków interpunkcyjnych.

A na serio: Idź do sklepu z pokeballami, i kupuj pojedynczo premier balle, tak ze 100. To jest najszybsza metoda wymaksowania stylu.
Kupiłem że 100 premier balli i byłem w tej kawejce i go tam nie ma co może być nie tak
(7.11.2013 23:58)dolarek8 napisał(a): [ -> ]Kupiłem że 100 premier balli i byłem w tej kawejce i go tam nie ma co może być nie tak
Nie masz wszystkich pozostałych opower (w sumie jest ich 16).
Przekierowanie