Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie, czy jeśli jeden z partnerów przy breedowaniu jest shiny (albo oboje) to sa większe szanse na shiny czy nie?
(2.11.2013 22:01)dolarek8 napisał(a): [ -> ]W którym miejscu chodzi mi o lumioise city znajdę expert belt?

Podam szczegółową instrukcję:
1. Stoisz na przeciwko Lumiose Galatte(czy jakoś tak się nazywa),
2. Skręcasz w prawo,
3. Idziesz do pierwszego budynku po lewej,
4. Jedziesz windą w tym budynku na 3 piętro,
5. Exper Belt daje ci babka, która stoi przed regałem z książkami.
Mam nadzieję, że pomogłemSmile.

P.S. Jeżeli nie wiesz gdzie jest Lumiose Galatte- To taka budka z jedzeniem.
(3.11.2013 16:39)Luber90 napisał(a): [ -> ]Pytanie, czy jeśli jeden z partnerów przy breedowaniu jest shiny (albo oboje) to sa większe szanse na shiny czy nie?
Tak, szansę się zwiększają jeśli jeden z pokemonów jest shiny, jeśli obydwa są to zwiększają się bardziej.
(3.11.2013 23:02)ursar napisał(a): [ -> ]
(3.11.2013 16:39)Luber90 napisał(a): [ -> ]Pytanie, czy jeśli jeden z partnerów przy breedowaniu jest shiny (albo oboje) to sa większe szanse na shiny czy nie?
Tak, szansę się zwiększają jeśli jeden z pokemonów jest shiny, jeśli obydwa są to zwiększają się bardziej.

Nie, nie zwiększają się... Nie żyjemy w II Generacji.

Zwiększają się tylko wtedy gdy jeden rodzic jest z innej wersji językowej gry.
Noobowskie pytania trochę pewnie, ale co mi tam.
Czy zlapanie poka w trakcie chaina fishingowego, konczy ten chain?
Czy zmiana wędki z np. Good na Super w trakcie chaina skończy go?
Z gory dziękuję za odpowiedz.
(3.11.2013 23:45)Gonzo napisał(a): [ -> ]
(3.11.2013 23:02)ursar napisał(a): [ -> ]

Nie, nie zwiększają się... Nie żyjemy w II Generacji.

Zwiększają się tylko wtedy gdy jeden rodzic jest z innej wersji językowej gry.

Dobra dzięki a Masude znam,ale szkoda troche.
Czy w X/Y istnieje możliwość zmiany nazwy poka? Zawsze taka była, a w tej generacji, jakoś trafić nie moge na takie cuś
(4.11.2013 18:19)Amphi napisał(a): [ -> ]Czy w X/Y istnieje możliwość zmiany nazwy poka? Zawsze taka była, a w tej generacji, jakoś trafić nie moge na takie cuś

Pewnie, oczywiście możesz jedynie zmienić imię Poka, którego OT-em jesteś ty. Możesz to zrobić, udając się do Camphier Town. Idź do Centrum Pokémon, po prawej stoi koleś, który chętnie zmieni imię twojego stworka.
Jak zwiększyć happines pokemona w Y/X?
(np. by ewoluować eevee na 1 poziomie)
W black było prościej Sad
Najwcześniej ewoluuje na drugim. A szczęście zwiększa się tak jak zawsze: nosisz poka wszędzie ze sobą, walczysz i zawsze wygrywasz, witaminki itp.
A gdzie można sprawdzićwysokość tej miłości poka do trenera?
I czy AMU ma jakiś wpływ na happines poka?
Nie, jedzenie nie ma wpływu na szczęście pokemona. Serduszka w Pokemon-amie zwiększają za to szansę pokemona na uniknięcie ataku, trafienie krytyczne czy ocalenie przed nokautującym ciosem z 1 HP.
czy ma ktoś link do jakiegoś dobrego poradnika do gry? (do tej pory korzystałem z tego na IGN ale coś nie chcą go zaktualizować i tak wiem że można grać bez po prostu nie chce niczego przegapić)
Przekierowanie