Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(1.11.2013 22:08)Ho-Oh napisał(a): [ -> ]Wie ktoś może dlaczego nie mogę zdobyć kamienia do Mega Ewolucji Tyranitara(mam Pokemon X)? Jak by co wygrałem ligę Wink
Co to znaczy że nie możesz zdobyć? Idziesz do Cyllage Gym między 8 a 9 i go nie ma?
Dzięki nie wiedziałem że muszę tam iść między 8 a 9 Big Grin

Kolejne pytanie! gdzie zdobyć lucky egga?
Kamienie są widoczne kiedy słońce prześwieca przez zegar w Anistar, czyli niestety tylko przez godzinę.

Lucky Egg da ci dziewczyna z hotelu w Coumarine.
Zmieniłem czas na 20:20 i świeci się to w Anistar ale i tak nie ma tego kamienia! Dlaczego?!
Bo gry nie oszukasz. Ktoś już próbował tak zrobić żeby w "jeden" dzień znaleźć Strange Souvenir, a konsola nie dała sobie oczu zamydlićBig Grin.
To byłem ja ^^ Ale w tym przypadku to działa - po zmianie czasu wyjdź i wejdź do tej lokalizacji - Tam gdzie błyszczy będzie można normalnie podnieść.
Mój błądUndecided.
Czy da sie mając pokemona na PC zobaczyć czy ma on Pokerusa, czy tylko w teamie? I czy da sie jakoś zwiększyć szanse na takiego pokemona do złapania?
Da się. Wystarczy że najedziesz na niego w boxie. Szans na trafienie Pokerusa zwiększyć się nie da, ale sporo użytkowników forum go ma.
(2.11.2013 17:34)Gonzo napisał(a): [ -> ]Da się. Wystarczy że najedziesz na niego w boxie. Szans na trafienie Pokerusa zwiększyć się nie da, ale sporo użytkowników forum go ma.
A czy jak ktoś ma 1 takiego poka, to może to jakoś przenieść, czy zarazić nim inne poki? Sorry, że tak męcze, ale do X/Y nie wnikałem w takie sprawy, a teraz już "na poważnie" wszystko biore i chce poszerzać swoją wiedzę Big Grin
(2.11.2013 17:36)Amphi napisał(a): [ -> ]
(2.11.2013 17:34)Gonzo napisał(a): [ -> ]Da się. Wystarczy że najedziesz na niego w boxie. Szans na trafienie Pokerusa zwiększyć się nie da, ale sporo użytkowników forum go ma.
A czy jak ktoś ma 1 takiego poka, to może to jakoś przenieść, czy zarazić nim inne poki? Sorry, że tak męcze, ale do X/Y nie wnikałem w takie sprawy, a teraz już "na poważnie" wszystko biore i chce poszerzać swoją wiedzę Big Grin
Jeśli umieścisz tego Poka w boksie, zarazisz wszystkie stworki, które się tam znajdują.
Kto Ci takich bajek naopowiadał, Misiek?

Pokerus nie rozprzestrzenia się w boxie ani nie zmienia formy na niezaraźliwą. Ogromne udogodnienie.
(2.11.2013 17:54)Gonzo napisał(a): [ -> ]Kto Ci takich bajek naopowiadał, Misiek?

Pokerus nie rozprzestrzenia się w boxie ani nie zmienia formy na niezaraźliwą. Ogromne udogodnienie.

No tak, faktycznie, nie w boksie a w party. W PC Pokérus ulega zfreezowaniu. Przepraszam, mój błąd. Sam Pokérusa miałem zdaje się tylko raz, kiedy grałem lata temu w Szafira. Wtedy w ogóle nie wiedziałem o co chodzi i myślałem, że to normalne.
W którym miejscu chodzi mi o lumioise city znajdę expert belt?
Z tego co pamiętam, w północnej części Lumiose w jednym z budynków, w tym gdzie na drugim piętrze pojawia się ten duch dziewczyny, piętro wyżej dostaniesz expert belt. Chyba tam recepcjonistka mówi że nawet nie wie co w tym budynku się dzieje czy coś w tym stylu.
Przekierowanie