Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziękuje Bonku, zgadza się, ja to nawet nie zauważyłam, że za tym białym domkiem jest jakaś ścieżka HuhWink
(29.10.2013 18:40)Nejo napisał(a): [ -> ]
(29.10.2013 15:22)Domix658 napisał(a): [ -> ]Co to jest ten cały "Pokerus"?
Słyszałem,że to jakiś wirus czy coś,ale co on dokładniej robi?

Pokerus to wirus nieznanego pochodzenia. Poprawia statystyki twojego pokemona, a z czasem rozchodzi się na cały zespół. Kiedy np. twój Fennekin osiąga kolejny poziom, Pokerus automatycznie podnosi statystyki wyżej. Szansa na zdobycie wirusa jest praktycznie niemożliwa - bardziej od zdobycia Shiny Pokemona. 1 na 21,178,6.
Pokerus po prostu przyśpiesza przyrost EV.

btw. fajna liczba
Takie pytanie - jak zdobyć wyższy poziom o-power'ów?
(29.10.2013 19:40)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Takie pytanie - jak zdobyć wyższy poziom o-power'ów?

często ich używać.
(29.10.2013 18:55)RiKe napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy było takie pytanie, ale jak mam dokładnie złapać articuno, bo spotkałem go, zaczął uciekać po różnych routach, a ja nie mogę go dogonić. Wiem, że z poprzednich gier są jakieś sposoby na te uciekające poki, lecz nie mogę niczego znaleźć Sad

Na routach chyba nie da się go złapać, bo ucieka, a ty nawet nie możesz wybrać ataku czy rzucić balla. Po jakimś czasie pojawia się w Sea Spirit’s Den. Wtedy normalnie będziesz z nim mógł zawalczyć.
Ostatnio na Route 7 próbowałam zrobić fotografię w czasie jazdy na rowerze, jednak przydarzyło mi się coś dość dziwnego: po przywołaniu fotografa i wybrania robienia zdjęcia, ekran zrobił się czarny (a muzyka grała dalej) i gra pozostała w takim stanie. Próbowałam dwa razy resetować grę i cały czas była taka sama sytuacja.
Czy jeszcze ktoś miał takiego buga?

To takie śmieszne, że dołączam swój własny wątek do Help Center ^^' ~Sandy
(29.10.2013 22:57)sandy97 napisał(a): [ -> ]Ostatnio na Route 7 próbowałam zrobić fotografię w czasie jazdy na rowerze, jednak przydarzyło mi się coś dość dziwnego: po przywołaniu fotografa i wybrania robienia zdjęcia, ekran zrobił się czarny (a muzyka grała dalej) i gra pozostała w takim stanie. Próbowałam dwa razy resetować grę i cały czas była taka sama sytuacja.
Czy jeszcze ktoś miał takiego buga?

A masz wersję spatchowaną?
Spodziewałem się, że więcej osób wyskoczy na Pokerusa, który jest rzadszy niż niejeden shiny.
Jak ktoś jest zainteresowany to proszę na pw wiadomość.
Próbowałem odtworzyć błąd, ale u mnie wszystko działa, mam wersję spatchowaną.
Tak z ciekawosci pokerus dziala na suprrtrening?
nie
Ale effort ribbon można dostać tylko jeśli pokemon nie korzystał z Super Traning Smile
(30.10.2013 2:13)andrewmyles napisał(a): [ -> ]Próbowałem odtworzyć błąd, ale u mnie wszystko działa, mam wersję spatchowaną.
Nawet jakbyś nie patchował, to niekoniecznie musiałbyś mieć te same bugi. Glitche dotyczą tylko części kopii gier. Mnie w moim Iksie jeszcze żaden błąd nie spotkał, a zapisywałam w Lumiose City mnóstwo razy, zanim w ogóle pojawiła się łatka, a ja nie wiedziałam o tych błędach.
Ja mam zdjęciówkę na rowerze i nic mi się nie zbugowało .__.
Tak, moja gra jest spatchowana (Pokemon Y).
Nie jest to jest to zbyt uciążliwe, pytałam głównie z ciekawości, widocznie po prostu mam szczęście do takich błędów.
Przekierowanie